Wpis z mikrobloga

@Pomyslowy_Dobromir dzisiaj testowałem połączenie dwóch Interphone Sport i bez problemu połączyły się z T-max, więc dla współpracy z tym tanim interkomem daję okejke. Jutro będę się starał zestawić połączenie T-max-interphone-interphone-sena 30k. Stawiam że to ostatnie ogniwo będzie problemem.
Już samo zestawienie połączenia interphone-sena było bardzo problematyczne.
@ImeNs: Finalnie udało się połączyć ale sena musiała być hostem. Jak chciałem zrobić interphone jako host to po sekundzie rozłączało. Oczywiście mogłem wywołać senę ponownie, ale znowu tylko na sekundę. Za kilka dni będę sprawdzał jak się sena zachowa z nową linią interphone'a.

@vjabko praktycznie każdy tani Chińczyk będzie chciał się parować z markowymi interkomami, pod warunkiem że nie będzie to Sena.

No i trzeba pamiętać złotą zasadę parowania między różnymi markami. W hoście wybierasz tryb uniwersalny a w slave wybierasz parowanie z telefonem.
@Pomyslowy_Dobromir apka jest ok tam gdzie jest zasięg GSM. Niestety opóźnienie jest dosyć duże. Ale jest to dobra alternatywa jak się urządzenia nie chcą parować. No i plusem w stosunku do Skype czy Whatsapp jest to, że jak stracisz zasięg i go odzyskasz to wracasz do konferencji.

Pomijając system "mesh" interkom może się połączyć max z dwoma urządzeniami z czego tylko z jednym z poza "rodziny". Cała konferencja zwykle może być masz