Wpis z mikrobloga

Kto kupowal Microna? Wyglada na to, że wracamy do poziomu 60$, PONOC wyniki finansowe maja byc dobre. Poza tym przelamalo rezystancje na poziomie 51$. Trzymalem sporo akcji kupionych po 57, dokupilem po przelamaniu oporu przy 51.8.
#gielda #micron
  • 9
@lyndrym: Też tak myślę, choć ja gram na long (5 lat), akurat w tę spółkę dość mocno wierzę, z czasem pewnie będzie nowe ATH powyżej $60. Także nawet nie wiem czy przy ~$57 będę sprzedawał.
@John117: ja poniżej 60(tu bym sie najwczesniej zastanowil, ze jakas korekta sie moze trafic) nie sprzedaje. Trend jest wyraźnie wzrostowy, dzieki 5g do 2022 może być powyżej 80$ za akcje.
dzieki 5g do 2022 może być powyżej 80$ za akcje.


@lyndrym: a w takim razie co z Qualcommem? Też powinien wzrosnąć. Ale nie przyglądałem się jak ta spółka obecnie stoi.
@John117: napisalem 2022 ;) tutaj do tego czasu to hoho. qualcomma nawet nie obserwuje, microna jako ze mialem tam wczesniej wlozone sporo sledzilem, i technicznie przelamali tę barierę 50$ + jest ta plotka o dobrych wynikach, nawet na tej stronce co CI koledzy polecili z forward p/e ratio z 20+ jest w okolicach 11 obecnie. To juz jest dobra spolka wtedy ;)
@John117: to powinno juz dzis byc 60$, ale ta gielda to nie ma zadnej logiki
AMD i Micron maja te sama wycene. AMD EPS EPS next Q 0.16 P/E 129.26 Forward P/E 34.57
Micron: EPS next Q 0.78 P/E 25.81 Forward P/E 11.19
Wycena praktycznie ta sama okolo 50$. Chore