Wpis z mikrobloga

@Shigella_: ta propaganda naprawdę działa. Przykładowo jak ostatnio dzwoniłem do rodziców i wspomniałem, że niemcom o wiele bardziej spadła liczba dziennych zachorowań koronawirusa a u nas w ogóle, bo trzyma się na stałym poziomie to natychmiast była reakcja jakbym zaprzeczył czemuś oczywistemu "a gdzie tam, co ty gadasz, u nas po problemie przecież" przykre to jest co ta propaganda robi starszym ludziom ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż
@Shigella_: jak już ktoś jest na emeryturze to ma nieco mniej zmartwień, bo już nie musi się martwić o pracę, czy się towar sprzeda. Jak się ktoś zajmował np. rolnictwem to czy będą plony, jak sobie poradzić w danym roku z niższym dochodem, albo nawet stratami. Myślę, że inaczej już patrzą na świat, może wiek swoje też robi i człowiek trochę się zmienia. Jak ktoś ma mniej zmartwień to łatwiej coś
@Shigella_: oj interesuja sie to wrecz sport narodowy ale jak sie czyta tylko gazety wladzy i oglada tylko tv wladzy to ma sie obraz jakis sie ma.

Jarek nie jest glupi wie ze wyborcy to frajerzy do kupienia
@Shigella_ ma duże bo ludzie karmią się wiedzą tylko z TVP, rodziców od dawna próbuje przekonać żeby szukali też informacji z innych źródeł, a nie tylko z jeden stacji. Jak grochem w ścianę, non stop TVP Info leci i nic nie zrobię, raz jak ojcu chciałem pokazać filmik jak faka pokazała posłanka PiS, a nie była to niefortunna stopklatka jak twierdzi TVP, , to mnie zwyzywał i tak się #!$%@? że prawie
Każdy ma swoją bańkę informacyjną ¯_(ツ)_/¯ podobnie twardy elektorat po nie widzi wad w swoim ugrupowaniu. Mi zajęło wiele lat zrewidowanie swoich poglądów z rzeczywistością. Trzeba wyjść ze strefy komfortu i weryfikować własne poglądy.
Polecam poczytać o kulisach obalenia rządu Olszewskiego, ustaleniach w Magdalence. O powiązaniach Urbana i WSI z założycielami TVN. O początkach kariery politycznej Tuska.
Co po niektórzy mogą przeżyć szok ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Shigella_: bo niektórzy pamiętają jeszcze aferę hazardową, węglową, paliwową etc. i bardziej ich #!$%@? to, że grupa kolesi dorobiła się fortuny na garnuszku państwa, niż boją się tego, że kraj popadnie w ruinę z powodu socjalizmu. Oprócz tego jest mnóstwo osób, którym w życiu nie wyszło i mogą jedynie liczyć na to, że znajdzie się taki Janosik, który zabierze bogatszym i da biedniejszym. Są ludzie dla których decydującym jest głos z
@Shigella_: Jakich aferach? Wyborca PiSu wie o aferach tyle co z TVP, czyli co robi PO złego, a PiS dobrego. To że na wykopie masz zbiór informacji z każdej strony nie oznacza, że przeciętny obywatel w Polsce używa takiego sposoby pozyskiwania danych. Najczęściej TV/Radio będące tubą propagandową wystarczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shigella_: bo są takimi samymi debilami jak wykopki. Jedna grupa nie rozumie drugiej i nie chce zrozumieć. Okopani w swoich fortach i naśmiewają u się jedni z drugich. Najbardziej lajkowany komentarz wyzej to wyśmiewanie że "powiedz synek kto tyle dół" problem polega na tym że Januszowi się styki grzeją jak Tusk podniósł VAT, wiek emerytalny i jeszcze wmawiał Januszowi że w Europie się z niego śmieją, a przyszedł pan Duda i