Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
"Ćwicz dla siebie żeby poprawić zdrowie i fajnie wyglądać, kobietami się nie przejmuj" XDD

Syty głodnego nie zrozumie. Jak już miałeś jakieś laski, przygody w liceum czy studiach, to faktycznie możesz sobie chodzić na siłownię dla zabawy, ale nie próbuj tego wmówić komuś kto ma problem z kobietami. Jak mocno musicie w świadomość wbijać sobie "ĆWICZĘ DLA SIEBIE WCALE NIE DLA TEJ GŁUPIEJ C*PY" xd Samo to już pokazuje, że założenie jest fałszywe. JAK NAJBARDZIEJ WIĘKSZOŚĆ Z WAS ĆWICZY DLA KOBIET, czym lepiej z kobietami wam idzie tym mniej o tym oczywiście myślicie.

Gdyby wyszło jakieś badanie, że loszki lubią szybownictwo to jutro mielibyśmy wysyp wpisów na fb, mirko, forach JAK ZACZĄĆ SZYBOWNICTWO DLA SIEBIE. Od razu by się okazało, że każdy facet ma taką pasję xd Pytania o kursy, czy drogie, jak zacząć. Na #tinder co drugi by miał szybownictwo w opisie, tak jak DLA SIEBIE wpisują to że spełniają zachciankę posiadania 180cm. Popatrzcie jak żałosne są wpisy o jakieś kursy tańczenia xd Typ tego nigdy nie lubił, zawsze było to dla niego obojętne, no ale "nagle" jakoś wpadł na pomysł żeby na taki kurs iść, rozumiem to też "robi dla siebie" xd? Kobiety i możliwość seksu z nimi, to motywacja większości męskich działań życiowych. Tu punkt dla kobiet, one tak się nie upodlają (może tylko dla garstki chadów).

#blackpill #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5edb6bb8812485f6842b9c07
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[=====================================...] 94% (220zł/235zł)
  • 33
ĆWICZĘ DLA SIEBIE WCALE NIE DLA TEJ GŁUPIEJ C*PY" xd Samo to już pokazuje, że założenie jest fałszywe. JAK NAJBARDZIEJ WIĘKSZOŚĆ Z WAS ĆWICZY DLA KOBIET, czym lepiej z kobietami wam idzie tym mniej o tym oczywiście myślicie.


@AnonimoweMirkoWyznania:

Większość facetów co poszła na siłownię, poszła tam by przypodobać się kobietom. - absolutna prawda, nie neguję.

Większości z nich nie pomogło to - to też prawda.

Czy jednak z tego powodu
@be_happy: Mnie to samo albo nawet co innego. Jak mówią że wygląd się nie liczy już nie wymieniają go na 1wszym miejscu czym zwodzą i oszukują gości 2/10 że to przez charakter są sami i nie wzbudzają pożądania seksualnego. A tymczasem tak: o 18 fryzjer, o 20 pazurki hybryda wiadomo ziom, koleżanka dostała zestaw wiec mi zrobi za pół darmo hihi. 5h łażenia po sklepach żeby kupic fajną bielizne i ciuchy.
@pijekubusplay to jest druga strona tego samego medalu. Nie mogę uwierzyć, że ja w to przez tyle lat wierzyłem. To są właśnie skutki wychowania bez ojca. Mając 30 lat zrozumiałem rzeczy, które powinny być mi powiedziane w wieku 15.