Wpis z mikrobloga

#!$%@? mireczki ale akcja. Siedzę sobie w pokoju i słyszę, że na zewnątrz ktoś trąbi i piłuje silnik jakby w bieg nie trafił. Szybko wyszedłem z domu, chwyciłem gaz i idę w kierunku tego samochodu i mówię "jest 23 człowieku, czemu trąbisz?". A z samochodu wychodzi pijany sąsiad (wprowadził się niedawno) i krzyczy, że #!$%@? mi do tego i kim ja #!$%@? jestem. Akurat przejeżdżał patrol policji więc szybko machnąłem żeby się zatrzymali i opowiadam sytuacje. Policjanci mówią mi, że oni się tym zajmą i mogę iść do domu, więc wróciłem do nauki. Niecałe 15 minut później ta sama sytuacja - gość trąbi i piłuje auto. Wybiegam z domu już z nagrywaniem i mówię żeby #!$%@?ł na chatę bo jest pijany. A ten zaczyna mi grozić, i leci na mnie z łapami to go odepchnąłem i mówię mu żeby trzymał się z daleka i nie podchodził na co on zaczyna mnie wyzywać i grozić, że #!$%@? mi łeb młotem XDD (mam to nagrane). Kiedy zaczął się cofać zadzwoniłem na policje i opisuje co się dzieje. Jego konkubina wciąga go do domu to wyłączyłem nagrywanie i już wracać do siebie a ten typek biegnie na mnie z czymś w ręku. Ostrzegałem go wcześniej, że jak mnie zaatakuje to dostanie gazem. Pierwszy raz go użyłem chociaż mam go od 3 lat (better safe than sorry mireczki) i zajebiście szybko działa ten gaz policyjny. Gość momentalnie w tył zwrot, wyje że dostał gazem, wpadł na swój płot i wlazł do domu. No i czekam sobie na policje dobre 20 minut, rozładowuje mi się telefon to idę do domu. Patrzę przez okno a ten debil wsiada i odjeżdża. No nie zdążyłem typa złapać, wiec dzwonię na 997, opisuje samochód i kierunek w którym odjechał no i podjeżdża patrol. Gadka szmatka i #!$%@? wracam na chatę. Minęło może pół godziny i słyszę, że gość podjeżdża, parkuje na chodniku (zakaz jest) i zatacza siedo domu. Cyk kolejny telefon, znowu czekanie, przyjeżdża patrol i odstępuje od czynności bo nikt im nie otworzył XDDDDDD. Czaicie to #!$%@?? Typ się awanturuje, pijany odjeżdża, parkuje na zakazie i wchodzi se na chatę a policja #!$%@? zrobi XDDDD. Dobrze że mam te nagrania to pójdę to osobiście zgłosić na policje, byle tylko typ dostał najsurowszy możliwy wyrok.

Sorki za tagi, ale niech dzienna też zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patologiazmiasta #patologiazewsi #policja #kierowcy #bmw
  • 114
@Kubarozpruwacz93: Ja rozumiem, że jest sobota i ludzie lubią odreagować na różne sposoby. Nie przeszkadza mi to, że głośniej poleci muzyka przez dłuższy czas, bo jeszcze dwóch innych sąsiadów robiło sobie grilla który skończył sie kolo 3 w nocy. Ale jak ktoś zamierza pijany wsiadać do samochodu to nie moge nie zareagować i musiałem zrobic inbe xD
@kinesin1000: Mam nadzieję, że nie. Na miejscu cztery razy był patrol i podsłyszałem, że gość jednak nie jest moim sąsiadem tylko krewnym tych nowowprowadzonych. Jak wsiadał do samochodu ostatni raz to dyspozytorowi podalem numery tablic rejestracyjnych, opis samochodu i miasto oddalone o dobre 50km do którego jedzie. Jeśli policja po takich danych nie złapała typa no to stracę całą wiarę, że cos potrafią xD. A mam nagrania te ktore udostępniłem i
@Twujstarty odkryłeś teraz na własnej skórze jak działa aparat polskiej milicji xD
Spoko, też miałem podobne sytuację- zawsze staram się reagować i zgłaszać to.
Jednak zawsze było tak, że albo patrol nie przyjeżdżał, albo wpadał po 3 godzinach xD

Oni chyba boją się gdy mają możliwość spotkania z jakimś psychopatą, a najchętniej ukarają studenciaka pijącego piwo nad rzeką, lub stłumią jakiś strajk przedsiębiorców ( ͡º ͜ʖ͡º)