Wpis z mikrobloga

Tak tylko przypominam, że tych czterech policjantów nie potrafiło sobie poradzić z zatrzymaniem jednej osoby (która jak widzieliśmy na nagraniu nie protestowała przeciw aresztowaniu) a jeden z nich udusił go - CO WYKAZAŁA AUTOPSJA JAKO PRZYCZYNĘ ZGONU - mimo, że ten prosił o pomoc bo nie mógł oddychać, a nawet był duszony po utracie przytomności mimo, że policjant miał asystę 3 innych policjantów.

#bekazprawakow #neuropa #usa
J.....D - Tak tylko przypominam, że tych czterech policjantów nie potrafiło sobie por...

źródło: comment_1591516456cYlkL5VHzSLg7dnGn1jDrj.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: gościu, wydarzył się wypadek, policjanci postępowali tak jak często postępują przy zatrzymaniu kryminalisty. Według różnych relacji gość się szarpał czy to przed czy to w radiowozie. Z nagrań z budynku zatrzymanie ze strony policjantów nie wyglądało na agresywne w jakimkolwiek stopniu. Na tym nagraniu też widać jak Floyd wyrzuca woreczek z białym proszkiem. Osoby zatrzymane bardzo często narzekają na cokolwiek co im nie pasuje, czy to kajdanki za mocno, czy
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: Skąd mam wiedzieć czy mój sąsiad to recydywista? Na sto procent daje im to tylko wylegitymowanie, CO W ŻADEN SPOSÓB WCIĄŻ NIE DAJE IM MOŻLIWOŚCI DOPROWADZENIA DO ŚMIERCI ZATRZYMANEGO. Każdy wobec prawa jest równy.
  • Odpowiedz
@Borubar23: Kolejny. Policja przyznaje ze to była złe przeprowadzona interwencja. Prokurator tez bo zmienił oskarżenie na zabójstwo 2giego stopnia. Natomiast pan wykopek wie lepiej xd. Pewnie policja jest lewacka, sad i prokuratura tez xd
  • Odpowiedz
@cienki137: Nie wypadek, to było nieumiejętne wykonywanie czynności służbowych co doprowadziło do śmierci. Nie mając wyroku sądu nie oni ustalają czy ten gość jest kryminalistą czy nie. Jadą do osoby, którą mają tylko aresztować. To czy coś wyrzucił czy nie nic tu nie wnosi.

Nie, to jest nieumyślne spowodowanie śmierci i każde działanie policjanta powinno działać na jego niekorzyść bo na nagraniu ładnie widać, że Floyd nie robił nic by go
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Miał asystę trzech innych, do tego narzędzia jak paralizator, gaz, broń, kajdanki (4 pary), ale najważniejsze, że mógł podejść do sprawy inaczej a nie zgrywać kozaka.
  • Odpowiedz
@norivtoset: W ogóle ten policjant pełnił role Field Training Officer - uczył innych jak działać w terenie, a na swoim koncie ma też takie akcje.

He was the subject of at least 18 prior complaints and only two were "closed with discipline," according to a department internal affairs public summary.

The heavily redacted personnel files released by police only detail a 2007 complaint from a woman alleging that Chauvin had pulled
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: o mój boże... A więc tak
O mnie jestem dosyć blisko związany z kryminalistyką, a więc nieodłącznie również z szeroko rozumianą częścią dochodzenia, która stanowi sekcja sądowo lekarska.

https://drive.google.com/file/d/1EZBQgRXDRswc6xwuTDroQ08YVxbPiV7i/view

To jest wynik sekcji Floyda- pokaż mi bezpośrednia i pośrednia przyczynę zgonu- powiem ci więcej w USA tego nie ma i jest to element udowadniany podczas procesu. Więc sekcja gówno wykazała, a ty przeczytałeś artykuł na CNN i dostajesz orgazmu od
  • Odpowiedz
@egonszef: Uuuu no tak, w akcie takiego zagrożenia 4 policjantów nie dało rady skutego faceta zapchnąć do auta, więc trzeba było udusić kolanem, całkowicie wytłumaczalne, dzięki! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: jesteś specjalistą? Masz wykształcenie w odpowiednim kierunku? Jesteś policjantem lub biegłym? Masz wgląd w całą sprawę?

Nawet nie muszę się zakładać, bo wiem, że nie masz.

Więc won ze swoimi prywatnymi osądami.

18 oskarżeń. Z których wynikły 2 nagany. Jak to się ma do średniej przeciętnego policjanta w USA? Jakie to są inne nagany? Wiesz że gość dostawał też odznaczenia za zasługi i narażał życie zatrzymując uzbrojonych (w tym też
  • Odpowiedz