Wpis z mikrobloga

#motocykle
Dobry
Robie prawo jazdy kat A i szukam czegoś na początek wczesniej jakieś wsk mz komarki itd
Chcialem coś w stylu Hornet Fazer Bandit itp ale gdzieś tu przeczytałem ze Bandity to lipa ze ciężkie itd itd
Dajcie jakieś protipy na co zwrócić uwagę w tych modelach tak żeby pojeździć i nie osiwieć potem
Budżet ok 7-8k
  • 13
er6 n lub f


@Sahkez: @michalmisiek: Również polacam ER6-F. Wspaniała maszyna, prowadzi się świetnie tylko w tej pierwszej wersji przed liftem strasznie wibrują plastiki, i słychać to szczególnie na światłach. Co prawda można to łatwo rozwiązać podkładając pod nie coś co wytłumi drgania (i działa to znakomicie) ale uczciwie informuje że w oryginale tak to wygląda ;p
@michalmisiek: szukając w tej cenie pierwszego motocykla używanego nie skupiałbym się na konkretnym modelu. Kup po prostu jakiegoś Japończyka we względnie dobrym stanie, który będzie niedaleko, żebyś po roku czy tam dwóch nie stracił dużo i nie został z kłopotem.
@michalmisiek: moim pierwszym moto był Hornet 600 pc 36 i polecam go z całego serca.
Jest poprawny i przyjazny, odpycha się na prawdę przyjemnie i jest wagowo bardzo przyjemny.
Jak chcesz wiedzieć więcej, wbijaj na facebook grupa Honda Hornet Polska lub forum HHKP.pl.
Tam dowiesz się najwięcej, a na grupie znajdziesz fajne sztuki do kupienia.
Powodzenia i do zobaczenia na drodze.
@Bachal Powiem szczerze że nie bardzo wiem. Powiedziałem mechanikowi że mnie drażnią te wibracje i czy można coś z tym zrobić, powiedział że tak, jest jakaś specjalna guma ale gdzie to wsadzał to już nie powiem. Na pewno delikatnie wystaje pomiędzy tym chropowatym plastikiem a tym gładkim w przedniej części motocykla ale gdzie jeszcze to już nie wiem. Działa to jak złoto bo te denerwujące dźwięki od plastików ustały całkowicie
Może jakaś sv 650


@Norbiss: Nie dość że koło blokuje się przy redukcji to jeszcze na dwójce z gazu koło podnosi się do góry.
To maszyna tylko dla BARDZO doświadczonych motocyklistów. Którzy potrafią zapanować na d tą bestią.
#pdk
Chcialem coś w stylu Hornet Fazer Bandit itp ale gdzieś tu przeczytałem ze Bandity to lipa ze ciężkie itd itd

Dajcie jakieś protipy na co zwrócić uwagę w tych modelach tak żeby pojeździć i nie osiwieć potem

Budżet ok 7-8k


@michalmisiek: Każdy motocykl ma jakieś wady. Z moim dzisiejszym doświadczeniem brał by, fazera lub Horneta TYLKO 600.
Bandit nie jest zły. Są gorsze motocykle