Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Mam 27 lat. Nie było łatwo, moje dorosłe życie zacząłem z okrągłym zerem na koncie. Ciężko pracowałem, zmieniłem branże, zacząłem dobrze zarabiać. W swoim życiu miałem dwa poważne związki, po 5 lat każdy, schemat ten sam. Wszystko pięknie i ładnie dopòki razem siedzimy na tym samym poziomie. Jedna dostała spadek, drugiej pomogli rodzice. Po tych wydarzeniach zaczęły się wyjścia z nowymi znajomymi, potrzeba większej przestrzeni. Jedna powiedziała mi, że nie zaspokoje jej potrzeb finansowych by mogła mieć dziecko w młodym wieku, druga wypomniała mi że to ona załatwiła sobie pieniądze od rodziców na swoje mieszkanie i dlaczego ja tego nie zrobiłem. 5 lat jak w zegarku, jak w jakimś #!$%@? filmie. Kiedyś ufałem, że można znaleźć kogoś kto będzie mnie kochał za to kim jestem, dzisiaj przekonałem się, że okłamywalem się przez tyle lat. #blackpill #redpill
  • 3
Kiedyś ufałem, że można znaleźć kogoś kto będzie mnie kochał za to kim jestem


@opolski: xDD Typie to facet kocha kobiete za to że jest, laska kocha facet za to jaki jest. One dostały boosta w postaci kasy i zobaczyły że nie ma sensu być z tobą w relacji bo jesteś mało zaradny, a są zaradniejsi od ciebie i one na nich zaśługują. Poza tym posłuchaj - https://www.youtube.com/watch?v=YobqZHSi8KM