Wpis z mikrobloga

Witam. Mieszkam z rodzicami bo tak chcę. Od ponad 3 lat pracuję i daję matce 700 zł na miesiąc co i tak jest dużo za dużo.

Ostatnio się doczepiła, że jestem za gruby i rano zamiast trzech kanapek robi mi dwie. Koszt takiej kanapki w sklepie to 7 złotych, co 30 razy w miesiącu kosztuje 210 złotych.

Problem w tym że umowa była tylko pisemna i nie wiem czy iść z tym do prawnika. Może jakiś Mirek mi doradzi jak zrobić żeby mi oddała tę kasę, bo próbowałem wszystkiego i nie chce mi robić trzech kanapek rano jak dotąd co mnie frustruje i mam czarne myśli.

Z góry dzięki za pomoc.

Nie piszę na anonimowe bo jakiś kretyn zażądał dowodów a co ja mam zrobić zdjęcie dwóch kanapek i zaznaczyć miejsce na stole gdzie wcześniej leżała trzecia kanapka???

#rodzice #prawo #zwiazki #feels #kanapki #brakjednejkanapki #odszkofowaniezabrakjednejkanapki
  • 18
@kontonr77 możesz spróbować rozwiązać te sprawę polubownie. Ja to widzę tak: matka cię zatrudnia do robienia jednej kanapki dziennie i podpisujecie umowę zlecenie, twoje wynagrodzenie to 210 zł/msc. Ty masz te swoje 3 kanapki, a matka dalej robi 2 nie musi być pozywana do sądu o niedotrzymanie warunków umowy