Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że jakiś prokurator jest jeszcze niezależny od Ziobry i zainteresuje się treściami promowanymi na tym portalu i Tobą @m__b osobiście. Nie macie kontroli nad tym, co dodają użytkownicy, ale jeśli wasz moderator odrzuca zgłoszenia na takie treści i jeszcze pisze w uzasadnieniu, że odrzuca, bo to nie spełnia definicji propagowania nienawiści, a rasizm spełnia, to bierzecie na siebie za to odpowiedzialność.

@m__b Jesteś dumny, że takie treści są mile widziane na Twoim portalu?

Z tego szamba, które się leje tutaj od tygodnia można już na pewno zbudować ładny pozew.

#rasizm #blm #neuropa #blacklivesmatter #moderacjacontent #shitwykopsays @Moderacja
Pobierz smyl - Mam nadzieję, że jakiś prokurator jest jeszcze niezależny od Ziobry i zaintere...
źródło: comment_1591611251HdsOsefR6Jah7YdchnjNly.jpg
  • 20
płatek śniegu, który czuje się dotknięty nawet memem


@Poro6niec: rozumiem, że takie koncepcje, jak empatia, poczucie sprawiedliwości, sprzeciw przeciwko dyskryminacji sięgającej dalej, niż czubek Twojego samolubnego nosa, to jest nie tylko coś, czego sam nie posiadasz, ale nawet nie jesteś sobie w stanie wyobrazić, że mogą posiadać inni?

Otóż nie. Mnie ten mem w żadnym stopniu nie dotknął.
@smyl: ale co Ty w tym zdjęciu widzisz niestosownego lub rasistowskiego, wyjaśnij proszę, bo nie rozumiem? Ja widzę gospodynię w brązowej sukni i fartuszku wykonującą gest zaproszenia wobec kobiety która jak widać jest gościem tej pierwszej, żeby iść dalej po tym ceremonialnym dywanie. A jeśli ta pierwsza nie jest gospodynią to może jakąś hostessą.
Co w tym jest niby rasistowskiego, pytam na poważnie??
@Squatlifter uwaga, podaję hasło - k o n t e k s t. Michelle Obama celowo została przedstawiona jako służąca w stroju nawiązującym do czasów niewolnictwa w USA. Dlaczego ? Bo jest czarna, bo jest żoną przeciwnika politycznego Trumpa, bo redneckow z poludnia to zwyczajnie śmieszy.

Mnie ten obrazek nie rusza i na miejscu moderatora też bym go nie usuwal, no ale to trzeba nie mieć pojęcia o świecie , żeby nie
@michelney: ahaa, czyli zdjęcie jest edytowane i biały fartuszek i czapeczka dodane celowo, a w oryginale była ubrana inaczej? Nie rozpoznałem w niej żony Barracka Obamy poczatkowo. Teraz rozumiem już kontekst. Może gdybym był ciemnoskórym człowiekiem z kompleksami na punkcie koloru skóry to bym się na to jakoś oburzył, ale patrząc na to z daleka z kontekstu kraju w którym nigdy nie było problemu rasizmu, to jest mi to zdjęcie całkowicie
@smyl @m__b

jedyne co moze zmusic szanowne kierownictwo do dzialania jest wizja utraty kasy tj reklamodawcow

Mysle, ze gownoburza w mediach na temat tresci pojawiajacych sie bezkarnie na tym portalu plus informowanie firm w co pakuja swoja kase moze cos zmienic w tym temacie

Osobiscie przestalem juz zgalszac te wysrywy .Wykop stal sie karaczanem.Mam dosyc czytania odpowiedzi modow pt / co definiujemy poprzez....

Nagminne nasmiewanie sie z malej dziewczynki, ktorej jedynym *grzechem*
Pobierz SoboleskU - @smyl @m__b 

jedyne co moze zmusic szanowne kierownictwo do dzialania ...
źródło: comment_15916190842XYDAGXLgXeqEjo6bM2kJn.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Squatlifter: typ zmarginalizował cały dorobek Michelle Obama do tego jaki ma kolor skóry i pruje się, że rasista zrobił mema. Prawdopodobnie faktycznie autor stworzył go tak z pobudek rasistowskich, ale żeby od razu to zobaczyć to też trzeba być rasistą.
Rozumiem oburzenie gdyby przestawiono ją jako dzikuskę w łańcuchach na smyczy, albo złodziejkę, ale nie jako uczciwie pracującą gosposię jakby to była hańba dla czarnych pracować dla elity. Przecież nie jeden
@sidhellfire: jest przedstawiona jako niewolnica, nie jako gosposia. W oryginalnym poście napisałeś, że nawet nie rozpoznałeś Michelle Obamy na zdjęciu, ale nie przeszkadza Ci to przyjść tutaj i dalej się mądrzyć. Na moją odpowiedź na Twoje bzdury o Hillary (tak, przez dwa 'l') w tamtym poście nie znalazłeś już odpowiedzi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smyl: no nie poznałem, ale nie zmienia to mojego stanowiska, a Twoja odpowiedź, to "no bo ona jest czarna, a jest taki stereotyp!" - ciężko z tym dyskutować. Powiedziałem już co myślę o takich bojownikach o poprawność, którzy z braku laku sami rzucą rasistowski kontekst aby go dzielnie pokonać i poczuć się lepszym człowiekiem. I teraz jeszcze ta szopka z wpisem pełnym żalu, aby tak publicznie pokazać jaki ty jesteś fajny.
@smyl gdzie ty tam widzisz niewolnicę? Co ma kajdany i kulę u nogi?

Też uważam że administracja powinna odejść żeby zrobić miejsce czarnoskórym.