Wpis z mikrobloga

@Shaggy_dg: Zawsze mnie bawi jak prawactwo sprowadza różne zagadnienia których nie rozumie, do takich kretyńskich porównań , które niczego nie tłumaczą.

Homoseksualizm do stosunku analnego, małżeństwa homoseksualne do małżeństwa z psem a teraz społeczeństwo wielokulturowe do #!$%@? pomieszanej play doh XD

I jeszcze ktos pod takim gownem pisze "brawo mireczku, w punkt" XD
  • Odpowiedz
@venividi: przecież wszyscy tak robią na kazdy temat, np. muzyka, metal do darcia mordy, rap do patusów z ulicy a elektroniczną do tępej techniawki dja mariusza przy remizie. A określenie prawactwo to nie jest przypadkiem też trywializowanie równie słabe jak ten obrazek powyżej? John Locke i David Hume też należeli do prawactwa z ograniczonym światopoglądem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Shaggy_dg: typowy błąd w rozumieniu multikulturalizmu.
Multikulti nie ma na celu stworzenia "frankensztajna kultur" tylko środowiska gdzie kultury by się wzajemnie przenikały i tolerowały zachowując swoją tożsamość.

No na ulubiony przez konserwy chłopski rozum: jedna kultura nie jest zbyt multi, nie? xD
  • Odpowiedz
A określenie prawactwo to nie jest przypadkiem też trywializowanie równie słabe jak ten obrazek powyżej? John Locke i David Hume też należeli do prawactwa z ograniczonym światopoglądem?


@trq: Prawactwo jest slowem, które określa grupkę zacofanych ćwierćinteligentów poslugujacych sie memami z helikopterem bojowym i plasteliną do wytłumaczenia sobie zagadnień, których bynajmniej nie starają sie zrozumiec.

I proszę nie wyskakuj mi tu z Locke i Humem, bo oni homoseksualizmu nie sprowadzali zapewne do
  • Odpowiedz
@zordziu: jeśli kultury będą się przenikały to właśnie powstanie taka upośledzona hybryda

@venividi: Czemu w każdym wpisie piszesz coś o wsadzaniu penisa w odbyt? Chłopak cie dawno nie wyruchał i musisz wylewać swoje frustracje na wykopie?
  • Odpowiedz
@zordziu a teraz pokaż mi gdzie to dziala? Kultury nie lubią być koło siebie bo tworzy to napięcia i tak ten też nie zgadzam się z tym obrazkiem bo bardzo rzadko kultury mieszają się 1:1 tylko prędzej ta prymitywna przykrywa ta bardziej rozwiniętą.
  • Odpowiedz
@zordziu: W mojej opinii mechanizm przenikania się kultur jest analogiczny jak w przypadku cywilizacji w ujęciu teorii Feliksa Koniecznego. A ty i reszta lewactwa na wykopie skąd czerpiecie wiedzę oprócz anglojęzycznych periodyków dla dewiantów?

Z urojeń dragqueens i innych gender studies? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zordziu: W mojej opinii mechanizm przenikania się kultur jest analogiczny jak w przypadku cywilizacji w ujęciu teorii Feliksa Koniecznego. A ty i reszta lewactwa na wykopie skąd czerpiecie wiedzę oprócz anglojęzycznych periodyków dla dewiantów?


Z urojeń dragqueens i innych gender studies? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jegwan: dobre xD
Całkiem śmieszne, ale jednak trochę tanie.
  • Odpowiedz
W mojej opinii mechanizm przenikania się kultur jest analogiczny jak w przypadku cywilizacji w ujęciu teorii Feliksa Koniecznego.


@Jegwan: czyli powołujesz się na gościa, który otwarcie głosił fundamentalizm katolicki, jako jedyną słuszną wizję cywilizacji? XD
  • Odpowiedz
@zordziu: a ja nie rozumie

Tęsknię za dyskusjami typu:
- boże ale jesteś debil głópi
- haha beka pisze sie głupi*!!!!!!!!!
- wiem to ironia ,dzbanie
- hahahaha przecinek po spacji do szkoły dzieciaku

I człowiek wiedział kogo plusować a tu to nie wiem
  • Odpowiedz