Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem aerografu. Przymierzam się do większych zakupów i uzupełnienia zapasów, zawsze korzystałem z podkładu w sprayu od Tamiyi. Zastanawia mnie czy warto używać aero do malowania podkładem? Jak sytuacja z czyszczeniem, zapychaniem i ewentualnym rozcieńczaniem podkładu? Co radzicie?

#modelarstwo
  • 12
  • Odpowiedz
@resident28: wynajmuje mieszkanie 42m^2 i trzymam go pod stołem, nie jest głośny (tym bardziej, że nabije zbiornik powietrzem i się wyłącza, myślę, że jakby dziecko spało za ścianą to może być delikatny problem jeśli gówniak jest wrażliwy) i niesamowicie ułatwia pracę. Jeśli chodzi o zakup to kupiłem zestaw gold z agtomu, jednak aero, który tam był nie chciał działać poprawnie, straciłem dużo nerwów i czasu. Trochę mnie to zniechęciło, ale dobre
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Carmina_burana: Używam Mr Surfacer rozcieńczanego Mr. Levelling Thinnerem, choć nie pamiętam w jakich proporcjach. Maluje się dobrze, bo min. nie muszę wychodzić na balkon żeby nałożyć podkład ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Testowo zamówiłem podkłady Vallejo, ze względu na kolor czarny, ale Mr. Surfacer jest w wersji czarnej z gradacją 1500
  • Odpowiedz