Wpis z mikrobloga

  • 0
@jestem_legenda królewskie źródła to mega oblegane miejsce, nie wiem czy szukasz takiego tłumu. Ja od siebie polecam rezerwat Krępiec - zrobisz fajna pętelkę do Garbatki Letnisko i z powrotem. Jest strumyk, zalew i o niebo mniej ludzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kynx: godzinę temu wróciłem i byłem właśnie w tych dwóch miejscach :) zahaczyłem też o punkt widokowy kępeczki na środkowej Wiśle :) coś jeszcze w tamtych okolicach jest do zobaczenia?

Królewskie źródła faktycznie oblegane, ale udało nam się być pierwszymi praktycznie, gdy wróciliśmy ze spaceru to już cały parking samochodów był.

Krępiec spokojniejszy, ale w sumie zwykły las, jedynie przy ośrodku wypoczynkowym coś się "zaczęło dziać" :)
  • Odpowiedz
  • 0
@jestem_legenda kepeczki to jest sztos miejsce. Jeżeli chodzi o Krępiec to lubię iść wzdłuż strumienia od jego źródeł wtedy to już jest urozmaicony spacer. Są pozostałości torów kolejki wąskotorowej i opuszczone obiekty w pobliżu tamy jak i zawalony most kolejowy. Do tego idąc po prawej stronie czyli mając jeden i drugi zalew po lewej stronie idzie się super ścieżka a w dole wąwozu wije się strumień. Dla mnie Krępiec jest super. Co
  • Odpowiedz