Wpis z mikrobloga

Chrześcijanie to okupanci, a że okupacja trwa już tak długo, to nic dziwnego, że zindoktrynowani mieszkańcy teraz biadolą, że przecież "Polska to kraj chrześcijański i większość to Chrześcijanie".


@PilariousD: Hahaha, kogo okupujemy? Gdzie Ci potomkowie pogan?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
i zaorałeś takiego bajta


@meldred: To znaczy ja raczej chciałem pokazać, że OPa i plusujący to osoby ksenofobiczne, nietolerancyjne, przaśne, zaściankowe oraz ostatnie modne słowo to rasistowskie bo mamy tu do czynienie z rasizmem kulturowym.


Do tego należy podkreślić, że parady LGBT RTV AGD odbywają się w kraju o którym się mówi, że jest katolicki ale zapewniam was, że procesja BC by się nie odbyła w kraju lewicowym. Hipokryci i tyle.
  • Odpowiedz
@Rayan564: Tak jak każda legalna manifestacja. Jeśli jest bez zamieszek, nawoływania do nienawiści a dodatkowo ludzie są spokojni, weseli i estetycznie ubrani to mi to nie przeszkadza. Taka tradycja choć przypuszczam że jeszcze za waszego życia to zaniknie.
  • Odpowiedz
No, chyba, że chodzi o poglądy dotyczące aborcji, eutanazji, in vitro, związków homoseksualnych i ich prawnej legalizacji...


@PilariousD: Możesz mi wytłumaczyć różnicę pomiędzy uprawianiem seksu dwojga gejów a dorosłym synem uprawiającym seks z ojcem? Oczywiście w grę wchodzi małżeństwo i adopcja dzieci. Jedno cię brzydzi a drugie nie? Przecież się nie krzywdzą.
  • Odpowiedz
@SonGocha99: A jak jeśli nie okupacją nazwać podporządkowanie się jakiejś lokalnej ludności poprzez groźby czy ataki zbrojne? Wielu krajach królestwa już chrześcijańskie poprzez najazdy wymuszały przyjęcie chrztu przez ich pogańskich sąsiadów, tłumiąc aktywnie wszelkie znamiona innej wiary. Wszak w Polsce jeszcze w XII wieku niektóre osady śródleśne, o których włodarze w zamkach trochę zapomnieli, nadal kultywowali stare zwyczaje, ale z roku na rok pogan było co raz mniej. Wielu też oficjalnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@SonGocha99: art. 25. 1. Kościoły i inne związki wyznaniowe są równouprawnione.
Art. 25.2. Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym.
Art. 53. 1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.

Trzeba być:
a. Głupcem
b. Katolickim fundamentalistą
Żeby nie widzieć, jak jasno polska konstytucja mówi, że Polska nie jest krajem wyznaniowym.

Zdaje sobie sprawe, że konstytucja dla
  • Odpowiedz
@SonGocha99: Jeszcze gdyby wchodziła w grę matka, siostra lub córka, to miałbym zastrzeżenia o możliwe zapłodnienie, które może się skończyć z dużym prawdopodobieństwem upośledzeniem płodu, ale z punktu widzenia "obrzydzenia" to mnie to nie obchodzi, co inni dorośli ludzie robią w łóżku.
  • Odpowiedz
najgorsze że jak dzieci widzą te parady to się mnie pytają "tato a ci panowie czemu chodzą w sukienkach?"


A ja nie wiem co mam odpowiedzieć więc mówię że no to taka starodawna sekta co wierzy w rezurekcję, zamianę wody w wino i inne magiczne sztuczki.

Mówię mu także że lepiej z nimi nie fikać bo kiedyś zmietli konkurencję wiedźm przez spalenie ich na sztosie ale ogólnie to są pokojowi tylko nienawidzą
  • Odpowiedz
@Rayan564: Ogółem kocham tego typu wpisy. Niektórzy mają problem z wyczuciem sarkazmu czy ironii czy ze zrozumieniem, że coś jest parodią. Nawet jakby im wołami to napisać, to i tak wezmą to na serio. Sami się oznaczają.
  • Odpowiedz