Wpis z mikrobloga

@lyman11: Nowy smartfon na 2 czy 3 lata, to np. tani Xiaomi za 800 czy 1200zł.
Przykład: Redmi note 8 pro czy 9 pro, który można kupić na np. AliExpress czy Banggood z pominięciem pośredników za ~800zł. Jeśli trafimy na promocję, która pojawia się co miesiąc lub dwa.
Przykład: https://www.pepper.pl/promocje/xiaomi-redmi-note-8-pro-wysylka-z-pl-664-czarny-857-zl-21326-mozliwe-77144-zl-271019
https://www.pepper.pl/promocje/xiaomi-redmi-note-8-pro-664gb-z-kupnem-rosyjskim-lub-77837-zl-bez-kuponu-258739

Co do iphonów czy topowych modeli telefonów np. samsung galaxy s, to nie kupuje się ich na dwa lata tylko
  • Odpowiedz
Co do iphonów czy topowych modeli telefonów np. samsung galaxy s, to nie kupuje się ich na dwa lata tylko ok. 3-4 może 5


@Pawci0o: Poprawka, IPhony się kupuje na 5 lat. Samsungi są na max dwa lata - bo tyle trwa wsparcie u Samsunga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bratkello: Kradzież bo kupuje dobre tytuły po latach za grosze :p
@Bujak: 2020 te same argumenty, jeżdżę starym autem bo mnie nie stać na nowe. Jakbym w starym aucie mógł jailbrakiem odblokować nowy silnik to bym to zrobił.
@kholat1945: nie wiem czy do mnie ale polecam torrenty
  • Odpowiedz
Kradzież bo kupuje dobre tytuły po latach za grosze


@Niebadzlosiem: Idę do sklepu - ukradnę sobie telewizorek aby sprawdzić czy będzie taki zajebisty, a potem go kupię na promocji za grosze. Wiedziałem, że wypoki są upośledzone, ale nie aż tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bratkello: Ja tam uważam za piractwo jest dobre. Gdyby nie piractwo to gra i tron nie odniosłaby sukcesu. Więcej piratów = większy ruch = więcej osób kupi HBO. Gdyby nie piractwo kulturalnie bylibyśmy w mozambiku. Obejrzyj się gwiezdne wojny na torrentach porozmawia to jest duża szansa by namówić kogoś do pójścia do kina itd
Bez piractwa producent i tak by na mnie nie zarobił i innych :)
  • Odpowiedz
Konsola na 8 lat dobry żart


@Pawci0o: No takie PS2 jeszcze dostawało gierki po swojej premierze, a PS3 po 7 latach dostało TLoU

Co do premierowych wersji konsol to przypomnijcie sobie jaką awaryjność miały wersje fat zaraz po premierze ps4...


@Pawci0o: Ja mam w domu u rodziców premierowego FATa, jak działał tak działa - po prostu o sprzęt trzeba dbać.

Za następne 3 lata sony zaprezentuje wydajniejsza wersje pro, i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pawci0o: xbox one wyszedł 7lat temu miałem go na premierę i przez cały ten czas żadnych problemów z nim nie miałem, pady też żyją do teraz więc nie wiem co masz na myśli mówiąc 3lata i dodam że gram dosyć sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja tam uważam za piractwo jest dobre. Gdyby nie piractwo to gra i tron nie odniosłaby sukcesu.


@Niebadzlosiem: A gierki piszą się same, weź przestań pisać bo totalne głupoty piszesz.

Jakieś dane odnośnie wpływu piractwa odnośnie popularności GoT'a czy znowu - dane z dupy? Jak ktoś chce zostać zachęcony do skorzystania z jakieś usługi to są na to możliwości - HBO czy inni providerzy oferują bezpłatny okres do przetestowania. Oczywiście Netflix
  • Odpowiedz
@Ciaztko: @Bratkello: Widać po tym jak sony przez ostatnie lata traktuje klientów, którzy zakupili ich produkty.
Dla nich na pierwszym miejscu liczą się pieniądze, a nie długowieczność oraz bezawaryjność sprzedawanego sprzętu.
Konsola stała się popularna? To trzeba zarobić na następnej wersji np. podkręconej w stosunku do premierowej.
Nie potrzeba kryształowej kuli, żeby przewidzieć wydanie lepszej poprawionej wersji za następne 2 czy 3 lata.

Ostatnio na wykopie pojawił się wpis mireczka,
  • Odpowiedz