Wpis z mikrobloga

Waga zeszła z 164 kg do 142 , od początku kwietnia na #keto
Ostatni tydzień trochę oszukany, wpadło sporo whisky ale pocieszam się że pite z cola zero.
W środę wyjazd do Chorwacji, postaram się utrzymać dietę , owoce morza, ryby i pewnie znów sporo mocnego alkoholu.. wszystko liczę w #fitatu
Nie mam aż tak silnej woli jak mircy na tagu ale staram się trzymać poziom ww który nie przekroczy 50ww na dobę, niestety traktuje wyjazd na wakacje jak wymówkę żeby zjeść frytki czy coś..
Obiecałem jednemu mirkowi pisać raz na miesiąc wiec daję znać niezależnie od tego jak dieta wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
@lazerovsky 192 cm. Gdybyś mnie zobaczył na żywo to nigdy byś nie uwierzył że tyle ważę. Moja różowa myślała że przed redukcja ważę maks 120kg, może taka genetyka. W czasach kiedy przytyłem na żarcie szło z 3k/msc - mieszkałem sam w Warszawie, piłem alko codziennie i zamawiałem żarcie z dowozu. Teraz wydaje maksymalnie tysiąc.
@lazerovsky zaniedbania. W liceum grałem w koszykówkę, byłem w reprezentacji młodego Śląska Wrocław. Teraz trochę się zwierzę ale za dzieciaka zawsze w domu było biednie i postanowiłem że ja zrobię kasę. Po liceum, w którym sport zajmował mi większość życia zacząłem robotę w IT, za biurkiem. Może zawsze miałem słaby charakter ale jak weszła dobra wypłata to zacząłem sobie pić piwko po pracy, stać mnie było żeby sobie zamówić żarcie na wyjazd.
@luk04330 dzięki mirku za dobre słowo. No sytuacja taka sobie, wiem że picie i żarcie co popadnie może mocno zaszkodzić a z drugiej strony tłumaczę sobie że to tylko tydzień i potem wrócę. Chyba jestem w tym momencie że moja "silna" wola pozwoli mi na przejście przez to bez problemu ale czas pokaże ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Waleczny_Ulany: Trzymam za Ciebie kciuki Mirku. Sam miałem podobne rozterki zeszłego lata. Stron od piwa, rakija z cola zero i wino wytrawne to Twoi przyjaciele w tym wypadku. Staraj się unikać oczywistych ww i nawet jak któregoś dnia przywalisz to i tak w końcu wrócisz na keto. Ano i pamiętaj, sporo ruchu i pływania wypala węgle