Wpis z mikrobloga

Szukam dobrych jakościowo, czarnych ubrań, które po kilku praniach nie będą wyblakłe i znoszone. Jaką markę byście polecili? Zależy mi też, żeby nie miały żadnych nadruków i logotypów (może być ewentualnie malutkie, słabo widoczne logo)
Miał ktoś do czynienia z ubraniami Fruit of the Loom? Ceny mają fajne, ale co z jakością? Jeśli nie są warte uwagi, to może być coś droższego, ale podkreślam, że chcę płacić za dobrą jakość, a nie modną markę ¯\_(ツ)_/¯

#pytanie #modameska #ubierajsiezwykopem #niebieskiepaski
Pobierz
źródło: comment_1591992004XNuzmT26IsnobhZerjqiZI.jpg
  • 13
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanEdzio: słaba jakość, kupiłem kilka i bardzo szybko poszły na śmietnik. Próbowałem jeszcze jednej marki polecanej na Mirko i też porażka xD Kiedyś kupowałem koszulki Basic w Bytomiu, ale z jakością bywa różnie, niektóre lubią się skurczyć po praniu, szczególnie tańsze polo, ale nie ma problemów ze zwrotem. Bardzo fajne koszulki kupiłem kiedyś w Lancerto, ale w cenie regularnej wychodzi dosyć drogo.
O dziwo całkiem spoko koszulki basic kupiłem w c&a
bie z raplha model z malutkim logo. Zazwyczaj nowa edycja 499zl a stare można kupić za 250. One się w ogóle nie niszczą i fajnie przylegają


@anheli: kupilem kilka tshirtow ralpha po 200-250 i po paru praniach wygladaly juz slabo;/
TOPMAN, a szczególnie muscle fity, jeden z białych basicowych shirtów mam już chyba z drugi rok, fajniuchne podwinięte rękawki które fajniutko opinają bicunia. Na zalando 5szt w pakiecie kupisz za 200zł