Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że to co napiszę jest dziwne, ale tak jest na prawdę. Mam psa od 8 lat. Przez te 8 lat jak wstawałem rano to zawsze widziałem kałużę moczu na podłodzę i kilka stolców. Staram się wychodzić regularnie, ale nie zawsze starcza mi czasu, bo często jestem poza domem. Moi rodzice wyjdą z psem raz w tygodniu, mimo że ich proszę ich, żeby częściej wychodzili z psem, bo czasem mi czasu i siły wystarcza kiedy wracam że szkoły i jestem padnięty. Nie wiem czy moi rodzice przyzwyczaili się do tego, że pies prawie codziennie załatwia się w domu. Powiedzcie, czy to wina złego wychowania, że wstaje w nocy i idzie się załatwićczy debilizmu w mojej w rodzinie i nikomui nie chce się ruszyć dupy i pójść nawet na 10-minutowy spacer.
Jak oduczyć psa załatwia nią się w domu, mimo że ma już 8 lat.

#psy #patologia #patologiazewsi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee4a8ae2d35834c6b87ebff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[===================.....................] 48% (112zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tego sie uczy psa jak jest szczeniakiem, moj sie tak nauczyl ze w ciagu doby wystarcza mu 3 wyjscia rano popracy i wieczorem oczywiscie to tylko w sytuacji awaryjnej ostatnia taka byla rok temu wiec gratuluje wychowania jak przez 8 lat sral w domu to juz nic nie zrobisz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz