Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie, da się jeszcze gdzieś kupić oryginalnego pada do PS3? Obecnie gram na padzie od PS4 ale ciągle muszę go mieć podpiętego do konsoli co już zaczyna mnie denerwować ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oblukałem alledrogo i oprócz badziewnej chińszczyzny i "oryginalnych" nowych znalazłem jakieś regenerowane w sklepie Mobisoft. Kupował ktoś takiego regenerowanego i może się wypowiedzieć? Wolałbym uniknąć używki bo 99,9% z nich ma zajechaną baterie łącznie z gałkami.
#konsole #ps3 #ps4 #gry
  • 16
@Destruktor_20: analogi + gałki można wymienić na nowe (sam wymieniałem w padzie do X360 kupionym od kumpla), baterię czy gumki od przycisków tak samo. Regenerowany pad to nie jest zła opcja.
@MiQ27: Też tak myśle że nie jest to aż taka zła opcja dlatego zapytałem na mirko czy ktoś takiego kupił bo jestem ciekawy jak z baterią żeby się nie okazało że po 4 ładowaniach nie wytrzyma 30 minut i nadal będę musiał wisieć na kablu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@h0gan: Jaką gąbkę? Wole uniknąć używki bo nie dość że mają zajechaną baterie jak dupsko kleboswaifu to jeszcze gałki są tak wymęczone że nie odbijają i działają własnym życiem. Kupiłem taką używkę kiedyś wiec wole tego błędu już nie zrobić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Destruktor_20: pod folia ze stykami jest gąbka, ktora sie wyrabia i powoduje wariowanie pada. Moim zdabiem warto kierować sie stanem analogow. Jesli sa ok to raczej nic nie grozi. A co do baterii, to nie wiem co trzeba robic zeby ja zajechac. Najwyzej szukaj wersji z wieksza pojemnoscia jesli masz obawy.
@Destruktor_20: Sory, że odkopuje, ale wybrałeś coś? Właśnie kupiłem ojcu używane ps3 i dualshock działa tylko na kablu, bateria jest całkiem martwa, do tego rozłącza się gdy wibruje XD. Zastanawiam się czy wymienić samą baterię (ok.40zł, ale może się okazać że są inne problemy), czy właśnie nie kupić jakiegoś zamiennika, ale kurde czytam że większość nie ma żyroskopu i w niektóre gry to nie pograsz.