Wpis z mikrobloga

Dożynki nowoobozowe pod hasłem "wóda dziwki i lasery" (w sumie czym są lasery do dziś nie wiemy, a dziwek zbytnio nie ma, ale przynajmniej pierwszy człon hasła się zgadza, więc zapraszamy)

Regulamin, albo zasad opisanie:
1. Dożynki oraz będący ich punktem centralnym konkurs picia odbywają się w ciągu aktualnej tury.
2. Wpisowe kosztuje 20 bryłek rudy, samo wejście na dożynki bez uczestnictwa w zawodach jest bezpłatne.
3. Początek zawodów odbędzie się w następującej formie: zawodnicy podzieleni zostaną na dwójki, w których odbędzie się zerowanie flaszki wódki. I tak aż do ćwierćfinałów (albo pół, zależy od zainteresowania, stawiam na to drugie).
4. W ćwierćfinałach albo półfinałach zasady są nieco inne- według tego co wyszło w drzewku (gdzieś tam na discordzie link dam podczas rp) w dwójkach pijecie dopóty, dopóki jedna osoba nie odpadnie. W finale tak samo.
5. Zasady rzucania kośćmi ogólnie opisałem w ostatnim wpisie, a dokładnie jak to się odbywa, pozostanie tajemnicą państwową.
5.Osoba która wygra, dostanie taki elegancki dyplom, uścisk dłoni, 200 bryłek rudy, sporo doświadczenia oraz informację na dowolny temat za darmo.
6. Wejść może każdy, niezależnie od obozu. Można mieć przy sobie broń, na znak zaufania.
7. W rozgrywkach pół na pół rozlewana będzie ryżówka normalna oraz szybki śledź z przepisu autorskiego babki Arena. Trochę śmierdzi, ale klepie 2 razy mocniej, ( @Gasior ).
8. Specjalne zaproszenie dla Hosei ( @ZdenerwowanyBialorusin ), bo to on rzucił pomysł i się z tego nie wywinie, Zadry ( @Patryk_z_lasu ) bo wiem że lubi takie rzeczy, Tengi ( @SirSherwood ) za świetne wpisy w tym temacie i Piesława ( @Onde ) bo lubię piesławy.

Odpłatnie wynajmę również @Akumulat żeby zagrał "My chcemy prawa
I sprawiedliwości", tudzież inne ślagiery.

#gothicfabularnie
Pobierz
źródło: comment_1592071679nCjpMPjoFU4D1XKu0AFQe8.jpg
  • 2