Wpis z mikrobloga

#chirurgia #zespolciesninadgarstka #medycyna

Ktoś wie gdzie można zrobić tanio operację cieśni nadgarstka? Babcia ma termin za rok, a bardzo się męczy, i zastanawiamy się prywatnie żeby zrobić, lecz wszędzie ceny z kosmosu. Gdzieś ponoć dzwoniła do prywatnego z polecenia gdzie robi za 600zl ale obecnie nie przyjmuje. Ktoś coś?
  • 6
  • Odpowiedz
@KollA: Dużo pisze bo jest/była prezesem w straży i tona dokumentów. A tak ogólnie to ogródek i dużo koło domu do zrobienia zawsze. Teraz już mniej bo ta ręka to koszmar, non stop przeciera ręce o kolana bo drętwieje i mrowieje.
  • Odpowiedz
@Niukron: Ja miałem z przeciążenia na budowie, zmniejszyłem intensywność pracy i się znacznie dolegliwości zmniejszyły prawie do zera, przy czym wiek 40 lat, także jakaś tam różnica.

Zauważyłem, że pomaga wystawianie dłoni nad przykrycie w nocy, lepsze chłodzenie (przy otwartym oknie) i się trochę szybciej regeneruje, więcej krwi przepływa, czy cuś. Instynktownie to zawsze dłonie chowam pod przykrycie. Inni polecają jakieś podkładki pod nadgarstek (praca myszką, może pisanie), ale mam wątpliwość,
  • Odpowiedz