Wpis z mikrobloga

Hehe... recenzent Kotaku uważa Watamote za "najbardziej podłe anime, jakie kiedykolwiek oglądał" :D

http://kotaku.com/the-most-mean-spirited-anime-i-have-ever-watched-1169146244

"The problem is, this show isn't a really a comedy. It's a tragedy... It's just reveling in the pain of a mentally ill person—laughing at a girl who is even more awkward than they were in order to feel better about their own lives.

And that is just plain fucked up."

Całkiem rozsądna opinia... dlatego jest to jedno z najlepszych anime ostatnich lat. Czarna komedia - poziom doskonały :) Mimo nieznikającego uśmiechu z mojej twarzy podczas seansu, ciągle mam wrażenie jakbym śmiał się z choroby psychicznej istniejących ludzi.

#watashigamotenainowadoukangaetemoomaeragawarui #watamote #anime #manga #animenowysezon #japonia #animacja #seriale #komiks #kotaku #czarnakomedia
80sLove - Hehe... recenzent Kotaku uważa Watamote za "najbardziej podłe anime, jakie ...

źródło: comment_Jq5Sz3BEmkSeIjHKB2HMikvkxouPL6jP.jpg

Pobierz
  • 9
@80sLove: Chyba zaszło jakieś nieporozumienie, Właśnie chodzi mi o to że recenzent uznał to za podłe anime z powodu wyśmiewania zachowań ludzi z fobią, co jest niezbyt trafne biorąc pod uwagę fakt że autorka śmieje się sama z siebie, więc oskarżanie jej o wyśmiewanie innych jest nie na miejscu.

Mam nadzieję że tym razem wyraziłem się jaśniej:)