Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Ej #rower uprzejma prośba o przypomnienie sobie zasad ruchu na ścieżkach rowerowo-pieszych i deptakach oraz jeszcze wieksza o piętnowanie asów z waszej grupy, którzy w takich miejscach planują robić swoje życiówki. To naprawdę nie robi na nikim wrażenia. Takie miejsca należą do wszystkich #pieszy #rolki #deskorolka i to piesi mają bezwzględne pierwszeństwo! A wy chyba zapominacie po co są te rączki przy manetkach. To naprawdę nie działa tak, że użyjecie dzwonka i każdy ma wam natychmiast uciekać z drogi. Dziś jeden baran się zatrzymał i machał łapami z takiego powodu, iż córka nie jeździ na rolkach tak szybko jak on i musiał zwolnić i poczekać, aż z przeciwka nikt nie będzie jechał, by mógł ją wyminąć, co jest niedopuszczalne no on ma TRENING.Także ten, ja jestem spokojny, ale następnym razem jak was przyłapię w takich miejscach na prędkościach 30+ to macie longa pod kołami i prawdopodobieństwo braku zębów. I śmiało dzwońcie na policję. W pięć minut znajdę 10 osób, które mają dość waszego terroru i potwierdzą, że nie zachowaliście odpowiedniej prędkości do natężenia ruchu, zwłaszcza przy deptakach i knajpkach! Ja nie żartuję. I namawiam innych do stosowania podobnej pedagogiki na naszych "kolegach" ubersportowcach.
#bekazpodludzi #oswiadczenie
Pobierz Profil_Internetowy - Ej #rower uprzejma prośba o przypomnienie sobie zasad ruchu na ś...
źródło: comment_1592150643je0uxKzFa5rVKeIRXMUgLY.jpg
  • 55
@Profil_Internetowy: a co my niby mamy wspólnego z tym typkiem, myślisz że rowerzyści to jakiś kolektyw czy o co Ci chodzi? xd Trzeba było mu powiedzieć to co tutaj napisałeś, a nie wylewasz żale do niewinnych rowerzystów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak mi kierowca samochodu zajedzie drogę to też mam płakać na tagach samochodowych żeby piętnowali swoich kolegów w samochodach?
@Im_from_alaska no i dlatego mają zwolnić, zwłaszcza, że ścieżka "rower łamane na pieszy" to nIe jest typowa ścieżka rowerowa. Córka jeździ dobrze bo wymiata na łyżwach, po prostu nie tak szybko jak Pan kolarz. I zresztą też nie to mnie boli najbardziej, tylko akceptacja środowiska rowerowego. Oni myślą serio, że jak jest znaczek roweru na chodniku to już moga wszystko bo to DROGA ROWEROWA ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wycu91: aha, no to zle zrozumiałem, myslalem ze op sam narzeka na ludzi co nie przestrzegaja przepisow sam je lamiac xd nie bronie palantow co nie potrafia jezdzic, chodzic, myslec tylko tak nie lubie hipokryzji, ktorej w tym przypadku jednak nie ma. zwracam honor
@mirun1717 z jakiego paragrafu? Deskorolka mi wyjechała, a pan sportowiec ma hamulce i ma dopasować prędkość do warunków w takim miejscu. Ja jestem traktowany jako pieszy i mam bezwzgledne pierwszeństwo. Takie deptaczki to nie są ścieżki rowerowe. Jakby mnie potrącił to ma on zawiasy mireczku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mirun1717 z jakiego paragrafu? Deskorolka mi wyjechała, a pan sportowiec ma hamulce i ma dopasować prędkość do warunków w takim miejscu. Ja jestem traktowany jako pieszy i mam bezwzgledne pierwszeństwo. Takie deptaczki to nie są ścieżki rowerowe. Jakby mnie potrącił to ma on zawiasy mireczku.

@Profil_Internetowy: Pan sportowiec może mieć też kamerę, w miejscu w którym chcesz tak kozaczyć też mogą być kamery o których Ty nie wiesz. Możesz się na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Profil_Internetowy: a mnie to #!$%@?ą ci pedalaze. Jechałem na hulajnodze (nożnej, bez silnika) i miałem asfaltowa ścieżkę i przylegający chodnik z kostki. Jechałem akurat w takim kierunku, że koło miałem na asfalcie ścieżki, ale odpychalem się już na chodniku. Tak więc tej ścieżki zabrałem naprawdę niewiele.

Zjawił się jakiś as kolarstwa Neil Armstrong i zaczął mi gadać, ze ścieżką jest dla rowerów i ja MAM jechać po chodniku. Nóż #!$%@?. A