Wpis z mikrobloga

Wczoraj mi wytłumaczyli ze nie mogę przyjść dwie wpłaty w jednym miesiącu rozliczeniowym... Skoro otrzymałem jedna transze 1 czerwca to następna na początku lipca
@Skaramanga: że nie mogą, nie znaczy, że nie przyjdą, jak widać na przykładzie wielu osób, które otrzymały 2 przelewy w jednym miesiącu. Inną rzeczą jest, że jeżeli przyjmiemy, że ktoś składał wniosek w maju za kwiecień, a świadczenie otrzymał dopiero w czerwcu, to zasadne jest, aby otrzymał przelew za kwiecień i maj właśnie w czerwcu, mimo bezsensownych tłumaczeń ZUS, że to nie jest powiązane w taki sposób. Jesteś stratny przez decyzję
Wczoraj mi wytłumaczyli ze nie mogę przyjść dwie wpłaty w jednym miesiącu rozliczeniowym... Skoro otrzymałem jedna transze 1 czerwca to następna na początku lipca


@Skaramanga: moga. wiele osob otrzymalo dzien po dniu 2 a nawet 3 swiadczenia z moich znajomych.
A którego dnia miesiąca masz wypłatę? Bo u mnie w Januszexie np dostajemy 10 . tego i kadrowa powiedziała, że wniosek za maj będziemy składać z początkiem lipca i że to absurd ale podobno szybciej nie ma sensu czy coś.. Dla mnie głupota ale cóż xP


@Klaudia-POLSKA-Czerniewicz: ale ci kity ksiegowa wkreca ;D