Wpis z mikrobloga

@karer: Jeszcze rozmowa z jakimiś technikami to ujdzie.
Gorzej jak musisz iść do urzędu albo odnieść się do jakiejś sprawy tudzież rozpocząć jakąś gównoburzę.
Wtedy chodzisz po tych stronach urzędów, z których jedna przekierowuje na drugą, druga podaje 43 numery telefonów do sekretariatów, a pod 42 powiedzą ci, że to musisz napisać pismo, zeskanować je i wysłać na walsie@urząd.gov.pl, albo przez MMMM ELEKTRONICZNO SKRZYNKE PODAWCZO EPUAP, gdzie akurat twojej kategorii
@szantrapa: Pamiętam jak byłem świeżo po 18 jakoś z miesiąc lub 2 miesiące po urodzinach i policja akurat zapukała do domu i się pytają czy jest ktoś dorosły w domu, to powiedziałem że nie. Poprosili o dowód to dałem i mówią, że przecież mam 18, powiedziałem tylko że się nie przyzwyczaiłem jeszcze ;D I tak im nie mogłem pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
albo przez MMMM ELEKTRONICZNO SKRZYNKE PODAWCZO EPUAP, gdzie akurat twojej kategorii spraw nie ma, więc zaznaczasz "pismo do urzędu" i w polu tekstowym o wymiarach 300x50 opisujesz całą swoją sprawę, po czym podpisujesz ją profilem zaufanym xD


@tellet: I jeszcze po drodze kliknąć jakiś przycisk, którego zupełnie nie widać, bo wygląda dokładnie jak kolejna linia tekstu.
Noniusz - > albo przez MMMM ELEKTRONICZNO SKRZYNKE PODAWCZO EPUAP, gdzie akurat twoje...