Wpis z mikrobloga

Jakie #nootropy polecacie dla początkującego? Zależy mi na zwiększeniu koncentracji i motywacji, może jeszcze poprawieniu nastroju. Brałem piracetam i szczerze mówiąc nie miał zbyt dużego efektu, o ile w ogóle. Nie mam zbyt dużo pieniędzy więc póki co chciałbym kupić jakiś tańszy zestaw żeby potestować i zobaczyć czy to coś pomoże.

  • 25
@rOyalFRosT narkotyki, małe dawki amfetaminy (aderal) jak oczekujesz od nootropow czegokolwiek to nie ma ratunku. Jedyne co w miarę czuć to phenibut i to na pewno nie tak jak piszesz - na koncentrację. Spróbuj modafinil. Też czuc, ale dyskretnie.
@kazzr: kurde nie, takie rzeczy właśnie na mnie źle działaly. Bardziej liczyłem na suplementacje czegoś żeby podkręcić mózg i jakoś ułatwić sobie zmotywowanie się, ale nie chce isć w jakieś hard stymulanty i inne takie
@rOyalFRosT: na niektórych tramal tak działa, jak wiadomo to półopioid i na część osób nie działa ani trochę opioidowo, za to zwiększa u nich koncentrację, kreatywność. poprawa nastroju jest u wszystkich ze względu na zwiększone wydzielanie serotoniny.