Wpis z mikrobloga

@adultowo: ba! Zdarzyło się, chociaż nie mi bezpośrednio, bo siedziałam na miejscu pasażera, ale jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) A że sytuacja miała miejsce na parkingu w galerii handlowej, to nawet nie zdążyłyśmy zapytać o pomoc, ponieważ jakiś miły Pan sam podszedł i zapytał czy nie pomoc przypadkiem :) Ładnie wyjechał samochodem i jeszcze czekoladę dostał w podziękowaniu :D
Zdarzyło się mi pare miesięcy temu jakaś kobieta przed 30 mnie poprosiła o pomoc bo nie mogła wyjechać z parkingu ktoś trochę zastawił jej auto innym autem. Nie było to długie auto więc troszkę pokręciłem kierownica i dałem radę. Przestrzegam i zarazem zabawne jest to że ta kobieta zostawiła dokumenty w aucie na widoku wiec mogłem sobie pojechać i tyle by mnie widziała bo zostawiła mnie samego w aucie bo prosiłem aby
@kidrys: faktycznie lepiej niech wypierdzieli w kogoś auto, każdy się kiedyś uczył, a dodatkowo może podglądnąć jak to zrobić, może poprawić co sama robi źle ¯\_(ツ)_/¯ Ja nie widzę nic w tym złego, nie każdy odrazu czuje samochód()