Wpis z mikrobloga

@Mikser94:
#tibia

Siema ludzie, naszła mnie ochota na Tibijke, grałem lata temu, zawsze jako knight lub palek, mam knighta 77lvl i którym grałem z rok temu i mam myśli czy nie zagrać sobie, póki co pykam na Kasterii ale jednak silnik 8.0 i 100% pewność że OTS upadnie mnie jakoś nie zachęca, stąd moja chęć żeby wrócić na rl.

Pytanie. Czy warto? Czy ogarnę nowości które weszły w tym jak i poprzednim roku, czy gra knightem solo na faccu może sprawiać przyjemność?

Aktualnie moje konto jest ,,zamrożone" przez Cipsoft nie wiem dlaczego ale napisałem już do supportu, zauważyłem że od tamtego roku, gdzieś od Października ktoś nagminnie próbował wbić mi się na konto, mam mnóstwo maili od tibii że wpisane zostało źle hasło i to od 2019 do jakoś kilka dni temu, ktoś pół roku walczy żeby wbić mi się na konto i nie wiem czy mu się to nie udało gdyż na tibia.com jest napisane ,,kasy login: 22 March" nie świtą mi bym się logował w Marcu do gry, no źle konto i tak jest zamrożone i czekam na odp. Z supportu.

Jakie Wasze zdanie? Grać? Olac? Może jednak OTS? Chce popykać czysto for fun.
  • 16
@Mikser94 kasterie sobie odpusc, to napewno.

Ciekawe czy Ci pomoga, wyglada na to ze ktos wbil Ci na konto. Mi tez co jakis czas przychodzi email ze ktos chce wbic a na rl nie gralem z 7 lat xD wiec w kwestii wyboru nie pomoge.

Jak chcesz pykac for fun to otsy sa spoko
@ButelkaBezKaucji: na edycjach, na których grałem stał solidnie pare miesięcy, ale tak jak mówisz- mi wystarczał miesiąc- pg do sensownego levela i jakieś wojny w teamkach, od tego są te otsy. Jak ktoś chce grać rpg to rzeczywiście nie ma sensu się bawić w otsy.
@Mikser94: ziomek gra przeżywa drugą młodość serdecznie polecam rl. Sam gram na pelorii i na początku grałem też sam na facc ale samemu to trochę nuda więc kupiłem paca i no dołączyłem do polskiej gildii zresztą poznaną na wykopie. Jakbyś chciał to polecam Pelori możemy razem pograć powiem Ci trochę co i jak na tyle na ole sam ogarniam. Ale zdecydowanie polecam jak chcesz czasami wieczorkiem usiąść i pochillowac przy jakiejś
@Mikser94
@ButelkaBezKaucji u mnie to samo z próbą logowania i hackiem finalnie. Identyczna historia jak u Miksera, w Marcu ktoś mi się wbił na konto i wyzerował całe i przesłał sobie tibia coins. Jak patrzyłem w necie to pokłosie zmiany sposobu logowania się przez mail zamiast przez account name jak kiedyś. Też nie grałem kilka lat ale po mailach sprawdziłem co się dzieje z kontem.
@Gambitus:
Ja póki co dostałem info z suportu że mam podać swoje dane i opisać co się działo z kontem w przeciągu kilku miesięcy, czy zauważyłem coś dziwnego, Cipsoft ,,zamrazal" konta gdyż była jakaś taka haków i dlatego.

Mi do Czerwca ktoś próbował się wbić ale nie wiem czy wbił, wczoraj zmieniłem dane i zobaczymy jak CipSoft ,,odmrozi" konto.

Mam dwóch kumpli do gry na Celesscie na tym knightcie 77lvl (o
@Mikser94 polecam po oglądać YouTube. Tam jest wszystko. Poradniki jak grać, co robić, jakie questy itd. nie mam jakiś konkretnych osób do polecenia ale jak grasz EK to Itexo. Pokazuje gdzie expic na niższych i wyższych levelach, rotację czarów jak używać itd.
Grałem na hexerze do czasu gdy upadła, wbiłem tam 300lvl knightem także sama grę ta profesja ogarniam w 100% to samo team junty, jednakże chodzi mi bardziej o rozpiskę nowości które weszły od 2019 do teraz i rzeczy które muszę wiedzieć albo mi się przydadza, hexera padła z tego co pamiętam w momencie gdy były już preye ale na bank nie było imbuingu.