Wpis z mikrobloga

Zostawiam dla potomnych może się komuś przyda. Komuś kto się interesuje komputerami i informatyka.

Mozą zrobić ta że taka karta

sapphire rx 470 4gb mining

Czyli karta bez wyjść wideo, która była grobiona dla górników kryptowalut, będzie działała i będzie można w nią grać w gierki. Są różne sposoby. Ja zrobiłem tak. Monitorek podłączyłem pod hdmi od zintegrowanej karty graficznej na płycie głównej. I mam procesor i3 6100. I płytę asusa z-170p i trzeba w biosie ustawić że Twoja grafika zintegrowana ma być primary. I ustawić igpu na enabled.

Wlozycz tą Górnicza kartę do kompa i wgrać na niom bios ATI flash. Bios od normalnej karty. Trzeba wcześniej zobaczyć jakie się ma kości pamięci i taki biose pod te pamięci wybrać. I cyk zainstalować nowe sterowniki do zinegrowajek karty i do RADeona.

I testować. Ja mam tak w gierkach mam wydajność normalnie RADeona. Chociaż miałem taki przypadek że 3dmark fire strik mi robił test tej karty zintegrowanej i nie chciał pomiarowac radeon. A już w 3dmarku time spy normalnie można wybrać która kartę ma testować. Tak samo cinemabenchmark test opengl nie chciał mierzyć radeon. #!$%@? wi czemu.

Niby można zrobić tak że : klikasz prawym myszki na pulpit i ustawienia ekranu- ekran - ustawienia zaawansowane - aplikacja klasyczna i tam przeglądaj i szukasz apki dodajesz jej exe i ustawiasz wydajnosc. Ale #!$%@? to daje.

Także. Są się grać na karcie górniczej bez wyjść wideo. Ale trzeba mieć zintegrowana i bios w karcie zmienić.

SA tez niby sposoby że można w lutowac jakieś rezystorki albo druciki i ukaktywnic zaślepione hdmi które jest pod blaszka. Ale wątpięe czy uda się to komuś ktoś czerpie wiedzę z wykopu i tego posta. Bo to są tyci rezystorki i trzeba umieć lutowac.
#komputry #bitcoin #amd
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69 - Zostawiam dla potomnych może się komuś przyda. Komuś kto się...

źródło: comment_1592406061nwl75NCoft0hP7Caz4gqkj.jpg

Pobierz
  • 13
dobrze pokaż mi ten filmik. Ten o który Ci pewnie chodzi to o Asus rx 470, który ma wyjścia wideo i wystarczy bios podmienić. Na tej co ja pokazuje od sapphire nie ma wyjść wideo.

LUDZIE DO CHOLERY JASNEJ SKONCZCIE PIEPSZYC BZDURY BO W POLSKIM INTERNECIE JEST MAŁO INFO NA TEMAT GRANIA NA KARCIE OD KOPARKI I KAŻDE INFO JEST CENNE
@EarthRebel