Wpis z mikrobloga

@aett No może co 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu motoryzacja to od zawsze było moje największe hobby, przeznaczam duuuuuużo pieniędzy na samochód, bardzo dbam i płaczę jak ktoś trzaśnie drzwiami (zazwyczaj jest to dziewczyna, bo chłopy wiedzą, że się nie trzaska) XD
@XpedobearX: poszedłem do zwykłego lekarza i poprosiłem o skierowanie do laryngologa. Później pojechałem do Kajetan i się zapisałem do laryngologa u nich. Ja też się czaiłem długo żeby to ogarnąć ale warto było.
@D4nn: No mnie to chrapanie + niska wydajność nosa przy uprawianiu sportu, a jak zrobiłem sobie badanie snu to przez chrapanie wyszło, że mam bezdech na około 30-40min podczas snu xD Lekarz mi to przyrównał do sytuacji jakby ktoś mi ciągle głowę pakował pod wodę i wyciągał, co wpływa na niedotlenienie mózgu, problemy z sercem itd.
@D4nn: Dokładnie, poza tym wspomniał mi też, że z badań wynika, że wiele związków się rozpada przez chrapanie partnera xD Najpierw #!$%@?, że ktoś chrapie, potem spanie oddzielnie i kończy się namiętność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2-3 dni.


@Penginsan: Nie w suszarce bębnowej. Oczywiście trzeba mieć kołdrę syntetyczną bo tej z pierzem to bez słońca i w 3 dni nie wysuszysz. Poza tym można mieć dwie kołdry i prać na zmianę. Takie oczywiste! :)
Ale pranie kołdry co tydzień to lekka paranoja. Ja średnio raz na dwa miesiące a poszewkę piorę raz w tygodniu w 60st z parowaniem na końcu. Do tego śpię w t-shirtach jak na
@XpedobearX: Ja z ciekawości kiedyś sprawdziłem ile w ciągu nocy pochrapuję z różową (SmartRecorder ze sklepu Play dobrze się sprawdza). W sumie ok. 8-15min. Niby nic na te 6-10h spania... ale jednak jak człowiek jest na lekkim czuwaniu, to #!$%@?. Z reguły wystarczy chrapiącego przekręcić na bok. :)
nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miał obydwie dziurki w nosie drożne. Nawet nie wiem jak to jest. Zawsze albo lewą albo prawą oddycham (ʘʘ)


@zaorany: zdarza mi się, że czasem mam obie dziurki w nosie drożne. Wtedy jestem jak ten Żyd z dowcipu: Czemu Żydzi mają duże nosy?
Bo powietrze jest za darmo.

Wciągam ile się da.
To świnia w czystszych warunkach śpi. Ja mimo że myje się też przez snem do nie wyobrażam sobie mieć pościeli dłużej niż 5-7 dni.


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Taki czyścioch z Ciebie, a musiałeś napisać coś tak oczywistego jak to, że myjesz się przed snem? ( _)
@brass: mi laryngolodzy prywatnie raczej odradzali tak intensywną irygację jak w Irigasinie - lepsza jest grawitacyjna (np. przy użyciu Respimer Netiflow)
badań wynika, że wiele związków się rozpada przez chrapanie partnera xD Najpierw #!$%@?, że ktoś chrapie, potem spanie oddzielnie i kończy się namiętność


@XpedobearX: Całe dzieciństwo przeszkadzało mi chrapanie taty za ścianą. Co prawda chrapie on tak, że cały dom się trzęsie, ale i tak nie mogłabym być z żadnym mężczyzną, który chrapie. Byłby skreślony na starcie. Jeśli komuś to przeszkadza, to nie da się przyzwyczaić.
mi laryngolodzy prywatnie raczej odradzali tak intensywną irygację jak w Irigasinie - lepsza jest grawitacyjna (np. przy użyciu Respimer Netiflow)


@trubul:
Tym też można grawitacyjnie, jak przekręcisz głowę na bok (tak jakbyś kładł na poduszce). Ja własnie tak robię. Wlewasz do górnej i z dolnej wypływa.
@srogie_ciasteczko Nie, nie mam problemów z poceniem i nie śmierdzę. Ja sobie wyobrażam jak ty musisz śmierdzieć, skoro wyzywasz kogoś dlatego, że dba o higienę. To jest właśnie polska - kraj brudasów.
Powiem ci coś więcej, co pewnie cię zdziwi, bo ty tak nie robisz - otóż myje się dwa razy dziennie i codziennie mam inną bieliznę. To tego używam perfumy. Myje też zęby po każdym posiłku. Ale ze mnie laluś i