Wpis z mikrobloga

#tmobile #internet #wtf #lte #technologia

Mirki,

Jak to jest, że oferta na kartę jest lepsza od abonamentu? 25zł vs 35zł. Zawsze byłem w abonamencie.

Plusem karty to na pewno nie uwiązanie do umowy, z kolei jedyny minus jaki widzę to możliwość zmiany cenniku pakietu na kartę i trzeba płacić będzie płacić więcej np. 40 zł za ten sam pakiet - wtedy chyba już lepiej być w umowie.

Jeśli macie doświadczenia, albo nie doczytałem jakiejś * - to proszę o info ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz shanex - #tmobile #internet #wtf #lte #technologia


Mirki,

Jak to jest, że ofe...
źródło: comment_159246429877rupUnsY7lIggGDXrAJXX.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@shanex: ja mam od kilku lat na kartę w a2mobile i nie miałem żadnych podwyżek (jedynie więcej neta dali w tym pakiecie xD) abonament to przeszłość, teraz jak byłem koło granicy to mi się połączył tel z Ukrainą i mi nic nie pobrało bo nie miałem xD a drugiej osobie zjadło 7zl bo abonament
@shanex: Pakiet raczej nie bedzie drozszy. Ja jestem za abonamentem. W pakiecie na karte masz doplaty w roamingu, malo intrrnetu w roamingu, co chwile sa z tym problemy np. Pakiet jak sie konczy to sie wyłącza i od razu włącza, trwa to okolo godziny. Jak w tym czasie korzystasz to pobiera Ci kase z konta. Wez lepiej abonament z umowa na czas nieokreslony np w nju.
@shanex ja mam ofertę w plushu na abonament. 25zl, umowa na czas nieokreślony. Rozmowy, sms bez limitu. Dużo internetu (na początku chyba 12gb, ale z czasem za staż dają więcej - ja teraz mam już chyba 18gb). + do tego chyba jakieś darmowe transfery na fb i inne sociale. Cały czas chyba najlepsza oferta
Pakiet jak sie konczy to sie wyłącza i od razu włącza, trwa to okolo godziny. Jak w tym czasie korzystasz to pobiera Ci kase z konta.


@ShowBobsAndVagona: co XDD? Skąd to wziąłeś? U mnie to jest z automatu i żadnej dodatkowej kasy nie pobiera.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShowBobsAndVagona: następna bzdura to dopłaty w roamingu. Dziś już chyba wszyscy operatorzy na kartę je znieśli a na pewno orange. Uwiązanie mi nie przeszkadza bo i tak wiem że będę korzystal
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shanex: od 16 lat abonament mam i na serio któryś raz zastanawiam się nad zmianą na kartę. Opłacam 4 numery i zastanawiam się czy na kartę może to działać jakoś bezobsługowo - mam obawy o to że to kolejna rzecz do pamiętania (żeby zasilać konto). Z kolei zasilenie jakaś kwota rzędu 150 zł to że = 600 zł na raz to wydaje się duży wydatek zamiast rozłożony w czasie.

Jak sobie
@Morus123: @archi3: Bo tam pracuje xD i co chwile sa reklamacje ze pakiet dlugo sie przedłużał i pociągnęło hajs z konta (za transmisje danych lub połączenia) w czasie pomiędzy starym a nowym pakietem. A co do doplat to w tym pakiecie jest 10 GB w pl. W roamingu jest w regulaminie 1GB i kazdy nastepny za 3.99 zl az do limitu 2.71GB - O te doplaty mi chodzi. W abo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShowBobsAndVagona: tzn w której sieci pracujesz i jest tak słabo? orange ja i moja rodzina mamy od lat i nic takiego się nie dzieje jeśli masz ofertę cykliczna. Tak w ogóle to polecam ofertę na rok w orange za 360zl. Za granicą jestem max 4 w roku i wtedy masz ok 5-6gb bez dopłat.