Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mirko,

dziś niecodzienne rozdajo którego przedmiotem jest mój wysłużony laptop. Stan oceniam na 3+. Obudowa trochę pokiereszowana ale poza tym sprawny. Przesyłka na mój koszt kurierem. Nie jest to ostatni cud techniki ale może komuś się przyda :)

Laptok Acer Aspire E1-571 wyposażony w procesor Intel® Core™ i3-3120M , 2 rdzeniowy i 4 wątkowy, 2.50 GHz i 4 giga ramu. Posłuży do przeglądania mirko, prac biurowych czy lekkich starych gierke jak heroes3 albo wow.

Rozdajo jest kierowane tylko do #niebieskipasek . Sorry rozowe. W ten sposób chce pomóc niebieskiemu w zbieraniu danych do magisterki z #psychologia . Niestety Cov19 sprawił że to jedyny w pełni bezpieczny sposób na przeprowadzenie badania.

Aby wziąć udział w rozdajo należy:

- Zaplusować ten wpis dla zasięgu
- Wypełnić tę o to ankiete
- Zrobić screena/zdjęcie strony końcowej + gdzieś umieścić swój nick z vikopu.

Prosiłabym o zapisanie zdjęcia w celu weryfikacji czy zwycięzca rozdajo realnie przyczynił się nauce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozdaj będzie trwało do 25.06.2020 do godziny 20:00. Wtedy też wylosuje zwycięzcę przez mirkorandom i odezwę się na priv.

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc !


#rozdajo #zwiazki #samotnosc #laptopy
Pobierz hissdz - Dzień dobry mirko, 

dziś niecodzienne rozdajo którego przedmiotem jest mó...
źródło: comment_1592467119Eqc7Df9h4NjyV4qoRJmhCu.jpg
  • 204
@hissdz: ludzie, którzy wrzucają screeny zakończonych ankiet chyba w ogóle jej nie czytali skoro mieli problem przeczytać najbardziej plusowany komentarz mówiący o tym, aby tego nie robić. Eh czasem tracę wiarę w ludzi.
@hissdz: Ja pierdziele, ludzie to debile xD Jak wygra ktoś kto wkleił tu screena to z miejsca bym szukał kolejnej osoby bo to pokazuje jak "bardzo uważnie" czytała pytania xDDDD

PS. Pytania były czasami źle sformułowane i ciężko było udzielić poprawnej odpowiedzi :(
@hissdz: faktycznie, czasem nie do końca wiedziałem jaką odpowiedź zaznaczyć.
Przykładowe pytania, które bym inaczej sformułował:

1. "Są ludzie, którzy są mi bliscy." na skali od często do nigdy
2. "Już nie jestem dla nikogo bliską osobą." na skali od często do nigdy
3. "Nie czuję się samotny." na skali od często do nigdy (po prostu bym zmienił na "Czuję się samotny" w tej samej skali)