Wpis z mikrobloga

@nonliquet: Jeśli nikogo nie wybierzesz, to wygra duduś. A duduś jaki jest, każdy widzi. Niech będzie prezydent z opozycji, która chce coś zmienić i nie będzie sobie poklepywać plecków. Osobiście zagłosuję na Bosaka- bystry, inteligenty facet, który wybił się w młodym wieku. Jest reprezentatywny, inteligentny i nie jest hipokrytą. Katolik? Nie jestem nawet chrześcijanką... Ale on sobie chociaż swoim bogiem nie podciera dupy, jak kaczka.
@Hetrodomitrazocholina: Oj na Dudusia nigdy nie zagłosuję, nie ma opcji.

Ale inteligencja (oraz poziom wiedzy) Bosaka jest tematem mocno dyskusyjnym. Człowiek określający się mianem wolnościowca popiera progresję podatkową (ok, wiem, że się z tego później wykręcał) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego nie jest w stanie zrozumieć, że wegetarianizm nie ma nic wspólnego z postem katolickim. Długo by wymieniać - wątpię w jego kompetencje, tak jak wątpię
@nonliquet: Powiem tak- może go trochę bronię, ale też trochę wiem, jak wygląda rzeczywistość. On jest młody- na polityka, a tym bardziej na prezydenta. W młodym wieku jest rozpoznawalny i to bardzo, mimo braku jego obecności w tv. Musiał po prostu jakoś wyjść, pokazać się, wybić... Można powiedzieć, że robi coś, co Korwin powinien zrobić 30 lat temu, ale nie mógł się nigdy przemóc. Zrobi, czego się oczekuje po nim, żeby
@nonliquet: Hahaha tak, ale to jest polityka, tak jest zawsze. Coś się da, coś się zabierze. Trzeba obliczyć co jest za, co jest przeciw. Co jesteś gotów poświęcić w imię jakiejś sprawy, jak sam na tym wyjdziesz, a jak Twoje dzieci, wnuki, może nawet prawnuki. Jaki rodzaj polityki międzynarodowej preferujesz- czy Polska ma być wasalem jakiegoś innego narodu, czy niepodległa. Jakie chcesz płacić podatki, mieć próg zwolnienia z dochodowego, % vat,