Wpis z mikrobloga

#domdziecka #remontujzwykopem #remont #aferabetonowa #ddklaj

Cześć, kilka informacji o przebiegu remontu. Niestety wszystko idzie powoli, ponieważ po drodze pojawiły się nieprzewidziane problemy. W budynku mamy dwa zbiorniki 300l na ciepłą wodę, przy próbie zakręcenia okazało się, że wszystkie zawory są nieszczelne i była konieczność ich wymiany - sam się tego oczywiście nie podjąłem. Wczoraj byli hydraulicy i zajęli się sprawą. W międzyczasie po skuciu części tynku, okazało się że ściana jest mokra, więc musiałem odkuć rurki żeby sprawdzić czy nie przeciekają. Na szczęście wyszło na to, że jak brodzik był uszkodzony i woda stała na posadzce to ściana ją pociągnęła a rury są całe. Więc teraz mogę się zabrać za dalszy ciąg pracy.

Założyłem również własny tag do obserwowania postępów w pracy i rozliczania się ze zbiórki #ddklaj

Zbiórka przerosła moje najśmielsze oczekiwania i na dzień dzisiejszy wpłynęło 7400zł !!!!! Chciałbym się rozliczyć z całej kwoty bardzo skrupulatnie, więc będę pod tym tagiem wrzucał faktury i zdjęcia z zakupionych towarów.

Jak już pisałem wcześniej jesteśmy rozliczanie przez Caritas i wszystkie DD posiadają jeden NIP, właśnie pod Caritasem - jednak każda fv będzie obita naszymi pieczątkami i będzie do wglądu dla każdego kto przyjedzie nas odwiedzić. Mam nadzieję, że taka forma rozliczenia będzie ok - jeśli macie inne sugestie to proszę pisać.
McCadron - #domdziecka #remontujzwykopem #remont #aferabetonowa #ddklaj

Cześć, kil...

źródło: comment_159256667324Vx5t9m4FgCs6Z286WRxR.jpg

Pobierz
  • 5