Wpis z mikrobloga

Okej :) Przez pandemię w tym sezonie nie było jeszcze żadnego #rozdajo #chilizgobim a że akurat zbliżam się do 900 obserwujących, obostrzenia są powoli znoszone i zostało mi jeszcze kilkanaście niesprzedanych sztuk sadzonek to stwierdziłem, że to dobry czas na losowanie :)

Spośród plusujących ten wpis wylosuję jednego Mirka lub Mirabelkę, któremu za darmo wyślę 2 moje sadzonki papryczek chili :) Sadzonki są takiej wielkości, że po przesadzeniu do dużej donicy lub ogrodu, pierwsze owoce powinny się na nich pojawić w lipcu :) Nadają się do uprawy w mieszkaniu i na zewnątrz :) Więc jeżeli ktoś zaspał to jeżeli się szczęście do niego uśmiechnie w losowaniu, ma jeszcze szansę coś ostrego sobie wyhodować :)

Do wyboru będą 2 sztuki spośród następujących odmian:

Aji Escobache X
Bhut Jolokia Red
Bhutlah Mustard
Bhutlah SLP Chocolate
Big Mustard Mama
Black Stinger
Bleeding Jigsaw
Cherry
Cherry 2016
Corno di Toro Giallo
Dorset Naga
Dorset Naga Yellow 2019
Douglah Billyboy
Hot Apple 2017
Hot Charleston
Hungarian Hot Wax 2016
Irańska papryka kolorowa
Kitchenpepper Peach   
Miechunka Peruwiańska
Moruga x Habanero Red
Nagalah 2019
PDN xD 2.3 2019
PI 260567
Santa Rosa Blanco
Santaka 2015
Soroksari

Wysyłka na mój koszt paczkomatem lub kurierem. :) Sadzonki takie jak na zdjęciu.

#chili #chilihead #papryczki #papryka #domowyogrod #ogrod #ogrodnictwo #domowauprawa #ostrezarcie #mirkolos
#mirkorandom #zadarmo #losowanie
gobi12 - Okej :) Przez pandemię w tym sezonie nie było jeszcze żadnego #rozdajo #chil...

źródło: comment_1592567146pmEKWSztyOEzqMyimwWFwp.jpg

Pobierz
  • 47
@gobi12: czesc, posadziłem sobie papryczkę jalapeño i ostatnio zauważyłem na niej jakieś białe robaczki(na początku na liściach potem przeszły do kwiatów). Wiesz może co to może być i czy miałeś kiedyś taki problem?