Wpis z mikrobloga

@Mudzin3K: Przed chwilą mi przyszedł i jest bardzo fajnie, dodatkowo odpalony wentylator i Aneta już kaszle.

Tylko z tego co widzę Ty kupiłeś 140W, a ja 200W ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mudzin3K: Dopiero testuje, teraz zrobiłem tak że ustawiłem go bezpośrednio przed wentylatorem i aż mi się w plecy zimno zrobiło, nie wiem czy nie osłabić trochę xD

A jak ustawisz sam cyrkulator bezpośrednio na siebie to i tak ma większą siłę podmuchu od wentylatora. W pokoju nie ma też takiego zaduchu i fajnie się oddycha, za takie pieniądze polecam. Zawsze można zwrócić w ciągu 14 dni jak będzie za słaby/głośny.
@Moted
@Mudzin3K
Też się zastanawiam nad kupnem cyrkulatora bądź wentylatora. Mógłbyś mi powiedzieć czy taki cyrkulator 140W nie jest głośny? Wygląd dla mnie nie gra roli tylko funkcjonalność. Czy ten cyrkulator fajnie się sprawuje w pomieszczeniu ok. 20-25 m2?
@Kuzniar_Cebularz: warczy jak dogorywający pies, a mówi to ktoś kto już dobrych kilka lat spędza po kilka godzin przy komputerze z uszkodzonym wiatraczkiem i starym dyskiem który gubi dane. Myślałem że dam radę, ale bez zagłuszenia sobie tego czymkolwiek na słuchawkach nie idzie wysiedzieć. Ale dobrze chłodzi nawet na 1 biegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)