Wpis z mikrobloga

Ogólnie Samsungi mają dobre matryce, ale strasznie przycinają z oprogramowaniem. Ja w telewizorze za 5k po 2 latach juz nie miałem apki Youtube'a i innych. Najlepiej taki za 1-2k do tego Xaiomi Mi Band i masz wszystko na lata. No i 4k też się przyda.
@BlackPinguin: ja kupiłem niedawno SAMSUNG LED UE50RU7102 za 1.5k i jestem zadowolony. Głównie zwracałem uwagę na to, żeby był 4k, miał niski input lag (to do gier jest ważne tylko) i żeby miał głęboką czerń (wtedy najlepsza jest matryca typu VA, ale jest to kosztem szerokości kąta widzenia. Moim zdaniem nie warto przepłacać, bo różnice nie są tak łatwo dostrzegalne dla laika.
@BlackPinguin jeśli chodzi o soft to raczej nic "Smart TV" bo to ma #!$%@? wsparcie od producenta, od biedy Android TV ale i tak raczej nie licz na aktualizację, chyba ciężko teraz dostać dobry "czysty" telewizor do którego sobie można podpiąć jakaś przystawkę typu Mi Box albo Chromecast
@tlaziuk: mam odwrotne zdanie - Android TV na telewizorach działa bardzo słabo, więc unikałbym telewizorów z Androidem (np. Sony, Philips). Brałbym wlaśnie te z autorskim SmartTV (Samsung albo LG), działa sprawniej, szybko się bootuje, nie ma częstych zawieszeń. Popieram sugestię dokupienia wtedy Mi Boxa, jeśli ktoś potrzebuje (ja na przykład się przymierzam ze względu na GeForce NOW, które zmierza na Android TV).