Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie bo już głupieje, aż mi wstyd. Mieszkam w Holandii i myślałem, że mam za slaby zasięg routera więc poszedłem i kupiłem lepszy. Nie sprawdziłem (bo i po co?) jakie mam połączenie itd.

Sprawa wygląda tak, mam router Zyxel T-50, połączony kablem telefonicznym, wszystko gra, jest ok.

Kupilem router tp-link ac1750, chciałem po prostu je zamienić, ale nie ma tam wejścia telefonicznego.

Teraz podłączyłem internet do Zyxel i kombinuje z kablem internetowym rj45 podłączonym do TP-Link, czy to w ogóle ma rację bytu? Jest opcja żeby z jednego routera do drugiego przesłał internet a drugi mocniejszy rozsyłał sygnał?Jak się nie da to idę oddaje router w cholerę i wymienię na inny... Help! #router #informatyka #sieci #wifi #it #komputery
  • 23
Nic więcej nie robiłem poza podłączeniem tak jak mówiłeś z lana do wana i właśnie pisze z nowego wifi, serio, jesteście zajebiści. Dzie-ku-je!!!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MichasQ27: Mam ten router, nie jest najlepszy, ale wystarczajacy. Zamiast go wymieniac zainwestuj w zestaw mesh tp link deco m4. Teraz dla klientow ziggo jest pakiet 3 sztuk za 100 euro, rozstawilem to u siebie w domu i po pierwsze mam pokrycie w 100%, a po drugie transfery poprawily sie 5 krotnie.
@MichasQ27: rozwiązania już zostały podane ale ja tylko chciałem powiedzieć żebyś nie tracił hajsu na repeatery. właśnie sam będąc kiedyś w Holandii kupiłem takie gówno, nawet kilka różnych. Nie ma to sensu zupełnie, zamula, rozłącza się i denerwuje tylko takie coś.