Wpis z mikrobloga

Jeżeli te wybory znowu wygra duda to przestaję wątpić w to, że Polacy to banda idiotów. Razem z dziewczyną ustaliliśmy, że jeśli wygra długopis to wyjeżdżamy z polski. Jesteśmy dobrze wykształceni, płacimy wysokie podatki(ja jestem programistą, dziewczyna lekarzem) i mieszkamy w dużym mieście wojewódzkim.

Mamy dość prezydenta pacynki!
Mamy dość łamania konstytucji!
Mamy dość demontażu demokracji!
Mamy dość #!$%@? na nierobów i patomadki!
Mamy dość homofobicznego państwa która publicznie znieważa osoby innej orientacji!
Mamy dość propagandy #tvpis tworzonej za nasze pieniądze!

Plusujcie ten wpis! Pokażmy ilu nas jest!

S.....b - Jeżeli te wybory znowu wygra duda to przestaję wątpić w to, że Polacy to ba...

źródło: comment_1592738882Dww26qkxQ5hAi4d7FxSMVS.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Scaab: Niestety PiS ma tak duże poparcie, że trudno będzie wygrać innym kandydatom. Jeśli Duda zwycięży - wyjeżdżam jak najdalej stąd i nie wracam oraz nie daję temu państwu drugiej szansy. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@Scaab: to czy dlugopis pisze w jidisz czy po niemiecku nie ma znaczenia. i ten i ten pochodzi z partii ktora ukladala sie z komuchami 30 lat temu. reszte kandydatow media probuja przemilczec.
  • Odpowiedz
@Scaab Mam podobnie odczucie, jeśli dalej będzie tak jak jest, dowalanie podatków, rozdawanie kasy nierobom i ogólnie jedna wielka propaganda pisu to trzeba będzie poszukać lepszego życia gdzie indziej.
  • Odpowiedz
#!$%@? z waszymi problemami, warzne rze na bombelki znowu daly ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@es-blumenfeld: no właśnie, niech sie pali i tak gorzej mieć nie moge, lepsze życie w UE czeka, ceny też wyższe za wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz