Wpis z mikrobloga

@zeek: Miałeś chociaż raz w ręce 6S / SE? Ja nie piszę o tym że telefony z 2015 lepiej sobie radzą niż nowe flagowce, tylko o tym że te telefony dalej nadawają się do użytkowania. Więc jeżeli komuś nie zależy na nowym aparacie, grach, ekranie i innych rzeczach które są poprawiane, to nie będzie widzał sensu ich zmiany. A często taki 6S/SE w kwestiach samego działania systemu i aplikacji będzie lepiej
@zeek: Aktualnie korzystam z 6s i jest płynny i szybki. I po prostu działa.
Znajdź mi choć jeden telefon z androidem z 2015 roku, czy nawet 2016 roku, który będzie aktualnie z nowymi aplikacjami działał bez żadnych przycinek. Bo o wsparciu nawet nie wspominam.
Mój telefon jest szybszy od o wiele nowszego S8. Mowa o ładowaniu aplikacji, płynności w grach, nie wspominając o płynności w codziennym użytkowaniu.

W świecie smartfonów to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mafiozorek3: argumentem jest cena, za cenę iPhone możesz po 2 latach sprzedać androida, dołożyć i cały czas mieć topowy telefon a nie męczyć się z 5letnim chlamem
@Fajnisek4522: Ja myślałem, że mój SE pierwszej generacji nie dostanie nowego iOSa, a tu proszę, nawet 6s dostanie. Miłe zaskoczenie, jeszcze poczekam trochę ze zmianą telefonu. Najlepsza inwestycja ever. Dałem jakoś trochę ponad 2k, a używam już ponad 4 lata. Wszystko śmiga, jedynie baterię za stówkę musiałem wymienić, bo tutaj już padaka się zaczęła.
Mam obecnie flagowca z Androidem i był to mój błąd. Następny telefon będzie ponownie z jabłkiem. Też #!$%@?łem na te ajfony dopóki sam nie spróbowałem i dwa lata nie używałem. Jedyna patologia jaka mi nie pasuje w iOS to przestrzeń lokalna urządzenia do przechowywania plików itd jak standardowy pendrive. Tam nie da rady używać tego jako zwykłego magazynu do ściągnięcia zipa, pdfa itd

Za to aplikacje są zajebiście zoptymalizowane, mają poprawne wywołania