Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz szukam pracy, jestem świeżo po maturze. Zaskoczyło mnie to, ze składając cv praktycznie godzine, dwie po powstaniu ogłoszenia jestem zlewany i moje wiadomosci wiszą sobie tydzien/dwa tygodnie nieotwarte. Myslalem, ze zostane odrzucany, ale nie olany xD
#praca #cv
  • 4
@MekTek: czyli rozumiem, że to jest niestety norma czekanie dwa tygodnie na odpowiedź? W sumie nie jestem jakoś zły, raczej ciekawy czy znaleźli kogoś na to miejsce, a ja się nigdy nie dowiem :P
@rand0mized: Kiedyś doświadczyłem takiej sytuacji, że po 2 tygodniach od wysłania CV zaprosili mnie na krótką rozmowę i test manualny. Po kolejnych dwóch okazało się, że rozmowa i test poszły dobrze, więc zaprosili na kolejną rozmowę tylko, że już z moim potencjalnie przyszłym przełożonym. Niestety oburzony sposobem w jaki prowadzą rekrutację zrezygnowałem... A to był błąd i teraz by była ciepła posadka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rand0mized czasami dwa tygodnie, czasami dwa miesiące, czasami nigdy ¯_(ツ)_/¯

Kiedyś do mnie odezwali się po 3 miesiącach i pani rekruterka była oburzona, że marnuję ich czas bo już mnie ta praca nie interesuje (znalazłem inną)