Wpis z mikrobloga

planuję zmianę księgowego, aktualnie płaciłem 200 zł, ale nie jestem zadowolony z jego usług, znalazłem nowe biuro i zawołali 350 netto
mam sprzedaż kilkaset osób prywatnych i kilka na firmę na miesiąc, do tego faktury zakupowe z pl i ue kilkanaście do kilkudziesięciu, jdg bez pracowników
uczciwa cena to jest?
biuro ma dobre opinie
#ksiegowosc #firma #biznes #podatki
  • 35
  • Odpowiedz
@py-jter: to uczciwa czy ździerstwo? w sumie te 150 zł to mi różnicy wielkiej nie robi, ważne, żeby wszystko się zgadzało i mieć święty spokój, ale to pewnie i tak w praniu wyjdzie, opinie mają dość dobre, choć biuro dużo nie jest
mam jeszcze jedno co ma kilkunastu pracowników, ale czekam nadal na odpowiedź
  • Odpowiedz
aktualnie płaciłem 200 zł, ale nie jestem zadowolony z jego usług,

Niska cena często oznacza niski poziom usług

znalazłem nowe biuro i zawołali 350 netto

Przy zakresie jaki podajesz cena wciąż wydaje mi się niska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@UFC_Jest_W_Dupie:
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: O #!$%@?! 250 za księgi handlowe ... za 400 nie chciałem robić i uznałem za żart.

Na podstawie tej strony to, jak mówisz działają krótko, łapią klientów ile mogą a potem podwyższą stawki z niewolniczych na głodowe.
Jak prowadzisz działalność już jakiś czas, zadaj im kilka pytań, żeby się zorientować czy mają jakąś wiedzę.

Przy wyborze biura, sugeruj się opinią znajomych, a jak nie masz takiego źródła, to bym w
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: Ciężki temat. Ja prowadzę Biuro rachunkowe i pozyskuję klientów praktycznie tylko z polecenia. Musisz popytać znajomych, którzy prowadzą firmy. Najbardziej sprawdzona metoda. Z ogłoszenia raz trafisz dobrze, a raz wejdziesz na minę.
  • Odpowiedz