Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Często na wykopie niebiescy piszą, że różowe ich nie chcą. Tyle że oni mają na myśli ładne rożowe. Brzydkich nikt nie chce i #niebieskiepaski podsumowują to tak:

To, że jestem brzydki, nie znaczy, że mają mi się podobać brzydkie.


Zgadzam się z powyższym, ale w takim razie skoro brzydcy chcą ładne, to kto zechce brzydkie? No właśnie... Brzydka kobieta jest skazana na samotność. Nikt mnie nie zechce, choć o siebie dbam. Niestety twarzy nie zmienię :(

Sama bym zaakceptowała i pokochała brzydala, ale niestety w drugą stronę to nie zadziała, bo o ile mężczyzna nadrobi charakterem, zaradnością i sprawi, że kobieta poczuje do niego pożądania, tak w drugą stronę to nie działa. Faceci wolą się wiązać z głupimi/pustymi/mało ambitnymi panienkami niż z brzydkimi, a wartościowymi (oczywiście nie twierdzę, że ładne osoby reprezentują złe cechy - chodzi mi po prostu o sytuację, gdzie #niebieskipasek miałby wybrać pomiędzy głupiutką urodziwą a mądra nieuordziwą, to wybrałby tę pierwszą).

Tyle razy byłam odrzucana (nie, nie przez Chadów, przez zwykłych chłopaków, którzy określali siebie jako brzydkich)... Nawet na wykopie nieraz się super pisało, a jak przyszło do wymiany zdjęć, to kontakt się urywał ze strony mirka (nawet jeśli deklarował wcześniej, że lubi szare myszki - cóż, najwyraźniej mamy inne rozumienie szarych myszek...).

Po co ja żyję? Czym jest życie bez miłości? Mam 25 lat i nigdy nie zaznałam pozytywnego zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Były za to wyzwiska czy docinki. Próbuję się skupić na pracy, pasji, ale ciężko jest, mając świadomość, że jest się genetycznym odpadem.

Darujcie sobie rady typu schudnij, bo jestem szczupła. Nie w tym jest przyczyna mojej brzydoty, a w nieatrakcyjnej twarzy.

#samotnosc #tfwnb #feels #rozowepaski #zwiazki #zalesie #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef22ab90db94d7506cdded4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Tyle razy byłam odrzucana (nie, nie przez Chadów, przez zwykłych chłopaków, którzy określali siebie jako brzydkich). Nawet na wykopie nieraz się super pisało, a jak przyszło do wymiany zdjęć, to kontakt się urywał ze strony mirka (nawet jeśli deklarował wcześniej, że lubi szare myszki - cóż, najwyraźniej mamy inne rozumienie szarych myszek...).

Albo wybierałaś manipulantów, którzy potrafią prawić czułe słówka. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Wydaję mi się, że bycie brzydką różową jest #!$%@?. Bycie brzydkim facetem też, ale zawsze można chociaż trochę nadrobić inteligencją, usposobieniem, zaradnością życiową czy sylwetką. No i jasne, człowiek dalej będzie brzydki, ale to jednak w przypadku kobiety wygląd jest podstawowym czynnikiem składającym się na ogólną ocenę.
Ech, pozostaje tylko współczuć.
  • Odpowiedz
Tyle razy byłam odrzucana (nie, nie przez Chadów, przez zwykłych chłopaków, którzy określali siebie jako brzydkich)... Nawet na wykopie nieraz się super pisało, a jak przyszło do wymiany zdjęć, to kontakt się urywał ze strony mirka


@AnonimoweMirkoWyznania: Też tak raz miałam z tą wymianą zdjęć i urwaniem kontaktu xD Z tego akurat kisnę, ale z odrzuceń już nie. Ale na temat swojego ryjca słyszałam różne opinie, więc nie wiem, czy to
  • Odpowiedz
Naprawdę brzydkich ludzi jest mało


@choochoomotherfucker: Co racja to racja, zwykle osoby "brzydkie" to są osoby zapuszczone gdzie często wystarczyłoby się umyć, pójść do fryzjera i zadbać o sylwetkę i nagle z brzydala zrobiliby się normalni
  • Odpowiedz