Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@JudaszowyBudyn
Ja level 31, biały heteroseksualny mężczyzna, dzieciaty, żonaty.

Szukam w zasadzie info i czymkolwiek.

W Trójmieście jak siedziałem to chodziłem dużo na ściankę wspinaczkowa, trochę liznąłem trójboju siłowego, ping pong jest u mnie na poziomie azjatyckim, badminton ogarniam, trochę piłka halowa, trenowałem kiedyś teakwondo, chodziłem na kółko aktorskie i recytatorskie, ogarniam mechanizmy funkcjonowania rynków, programuje, interesuje się terapia dysfunkcji widzenia i wywoływaniem neurogenezy, lubię szachy, lubię pokera, jeżdżę na rolkach aggressive,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@inny_89: badminton jest obok parku ale nigdy nie byłem nie rozmawiałem trzeba by się dowiedzieć czy przez internet czy samemu iść zapytać czy można coś pokombinować

Kółko aktorskie to jedynie jak jest rekonstrukcja bitwy w sierpniu
To wszystko XDDD

jedne co jeszcze to aby sportowy walki, sztuki walki i systemy samoobrony - w tym tylko mogę ci pomóc bo mam mniej więcej rozeznanie na całą mlawe jak to wygląda

Co do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@inny_89: okolice nie znam jak już to szukalbym czegoś w Olsztynie (obiła mi się o uszy jakąś dobra szkoła boksu ale nie wiem jaka konkretnie)

Boks nie wiem czy jest w Mławie już prędzej kick boxing u karwinskiego tylko widać po chłopie że boks zrobił swoje i kładą nacisk na kondycję
Ogólnie polecam iść sprawdzić

No i husarię też polecam sprawdzić ale po zdjęciach jak widziałem kto tam chodzi to dziękuję
  • Odpowiedz