Wpis z mikrobloga

@matixrr: trzeba przyznać, że super wypadł Pan Stanisław w tym programie. Pięknie parę razy wyjaśnił Stanowskiego, który chyba myślał, że sobie będą smoeszkowac przez cały program o menelowym. Najlepsze bylo jak na koniec tłumaczył mu różnice między stanami, a miastami i dlaczego nie można ich bezrefleksyjnie porównywać. Polecam obejrzeć cały program, było oczywiście parę głupot z którymi się zupełnie nie zgadzam, ale ze wszystkich kandydatów do tego ideologicznie chyba mi najbliżej.
@Wojownikprzeklety: Niestety Żółtek to typowy wujek to który #!$%@? głupoty po alkoholu na urodzinach żony.

Stano co chwilę pyta o jakieś wyliczenia, czy przykłady albo czy są jakieś opinie ekspertów na rozwiązania które proponuje Żółtek. No to Stachu wtedy eee, nooo, tak jest bo przeciez to logiczne że tak jest.

A o tym, że ktoś stoi i rozdaje heroine pod szkołą to już szkoda gadać ¯\_(ツ)_/¯

Jestem za legalizacją marihuany, lsd,
@slodziak
@FatSniper
a głosujecie se na kogo chcecie, ale jak liczycie na to że ten facet coś ugra to pozdro, w wyborach niestety mamy tylko dwóch realnych kandydatów a reszta bierze udział tylko na papierku. Więc głos zmarnowany ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@matixrr: nie specjalnie znam cały ten program,zdarzyło mi się wcześniej obejrzeć tylko hejtparki z quebo i Najmanem i ogólnie miałem całkiem spoko zdanie o programie i prowadzących.Ale po tym programie stwierdzam,że ten prowadzący to zwykły buc.A co do Pana Żółtka,to chłop naprawdę z sensem gada,przekonał mnie za pomocą tego występu i AMA
@Luka1612 także ja Tobie życzę powodzenia w głosowaniu na dwóch idiotów, która w ogóle na prezydenta się nie nadają a większość społeczeństwa (także nie myślących samemu) kieruje się sondażami i wybiera między dwójką. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze