Wpis z mikrobloga

@illa_a: nigdy nie zrozumiem tego że laska grzebie facetowi w telefonie, a on na to pozwala... przecież to posrane tak samo jak wspólne konta na fb.
  • Odpowiedz
@fizzly: grzebanie w celu znalezienia jakiegoś haka czy czytanie prywatnych wiadomości, to owszem, posrane. Ale zwyczajne korzystanie z telefonu partnera? nie powinno być problemem.
Jeśli stresuje Cię jak twoja partnerka/partner bierze Twój telefon to coś jest nie tak z Waszym związkiem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nale: na moje szczęście nie jestem w żadnym związku, mało tego, swego czasu miałem bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym też mam koleżankę z analizy w kontaktach, wiec wiesz... Ale nadal uważam że to dziwne, rozumiem oczywiście zadzwonienie, jak się nie ma telefonu innego, ale żeby tak na codzień z niego korzystać - dla mnie to już jest grzebanie/sprawdzanie/kontrolowanie. No bo po co ci czyjś telefon
  • Odpowiedz
@fizzly: jeżeli mówimy o poważnym związku to raczej nie zwraca się na to uwagi. Ja w każdym razie nie zwracałem. Jak musisz coś sprawdzić, zapauzować netflixa, przełączyć muzykę, cokolwiek, jak ten telefon jest bliżej to cyk i załatwione. Jak nie ma żadnej intencji grzebania/sprawdzania/kontrolowania to wszystko jest ok, ale obie osoby muszą sobie ufać.
  • Odpowiedz
@Nale: Związek jak związek ale w telefonie możesz mieć też prywatną korespondencję od znajomych. Wkurzyłabym się gdybym np napisała koleżance, że mam hemoroidy, a okazałoby się, że to akurat jej chłopak korzystał w tej chwili z jej telefonu (bo był bliżej niż jego) i przez przypadek odczytał wiadomość.

Mnie np stresuje nawet jak moja mama bierze do ręki mój telefon, mimo że przecież nie mam drugiej mamy na boku xD Po
  • Odpowiedz
Wkurzyłabym się gdybym np napisała koleżance, że mam hemoroidy, a okazałoby się, że to akurat jej chłopak korzystał w tej chwili z jej telefonu (bo był bliżej niż jego) i przez przypadek odczytał wiadomość.


@lubiegrzeski: no to mów jej o takich rzeczach w cztery oczy ¯\_(ツ)_/¯ równie dobrze może akurat pokazywać komuś filmik ze śmiesznymi kotami i wyskoczy wtedy powiadomienie o Twoich hemoroidach
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: No to zawsze może mnie zapytać czy nie mam nic przeciwko by mu powiedziała ;) Nie ma takiej opcji jeśli typek sam bierze w łapę jej telefon.

@Mizebo: Nie chcesz tego widzieć, są paskudne :<

@MadIen: Mieszkam na drugim końcu kraju i hemoroidy zdążą mi zjeść odbyt zanim się spotkamy. Potrzebuję porady natychmiast. Powiadomienia z reguły nie wyskakują podczas oglądania filmiku. Trzeba zjechać palcem w dół i je
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: Właśnie o tym mówię. Nie dowiedziałby się, gdyby nie używał jej telefonu. Napisałam wiadomość do niej, a nie do nich. Teraz mogę ją winić za zdradzenie mojego sekretu i zakończyć wieloletnią przyjaźń. Mi zostanie Marcin, a jej chłopak, który nie szanuje prywatności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@lubiegrzeski: przecież domyślnie powiadomienia właśnie od razu wyskakują, można zmienić w ustawieniach, żeby tak nie było, ale ile osób to robi? Do tego jeszcze dymki w Messengerze, nie znam nikogo kto by z nich teraz nie korzystał, a od Androida 11 dymki będą mogły wprowadzać z łatwością twórcy innych aplikacji.
  • Odpowiedz