Wpis z mikrobloga

@Vetinari: z tymi dostępnymi opcjami w konfiguracji w zależności od wersji to faktycznie absurd. Nie wiem jak teraz, ale rok temu dla R-line nie było też np. dostępnych wentylowanych foteli. Plus za rosario :)

Na kiedy masz przewidywany odbiór?
@Zuler Nie wiadomo za bardzo jeszcze, wstępnie początek listopada. Foteli nadal nie ma, ale juz jest podgrzewana kierownica sportowa z perforowanej skóry, podobna jak w Audi
@Vetinari: fakt, przy nowościach to ciężko się nastawiać, ale gdyby w uwinęli się w 2 miesiące to naprawdę wow.
U nas udało się w niecałe 3 miesiące rok temu, a pamiętam posty, gdzie potrafili czekać nawet rok....

A właśnie w tym momencie patrzyłam na jej zdjęcie :) A jak lakier (strasznie biedny ten wybór teraz)? Planujesz oklejać?
@Zuler Wziąłem ten z reklam, czerwony i na razie nie planuje oklejać, ale zobaczę co wyjdzie w rzeczywistości, bo nie ma ani katalogów, ani próbek, tylko zdjęcia z prezentacji
@Zuler Ciężko mi się było przestawić na to jak działa, co chwilę jakiś konfigurator, pomoc, połączenie itd wyskakiwało. Jak już udało mi się to wszystko ogarnąć i spokojnie pojeździć i posłuchać muzyki na HK to jest super :-D

Chyba że trafiam na dziurę w jezdni to wtedy mikrozawał :-P
@Zuler Odebrałem w tym tygodniu, z Astry K, nie znalazłem żadnych usterek ani wad póki co :D

O ryski tak bardzo się nie martwię, felg mi tylko szkoda, a lakier da się naprawić.

Felgi oczywiście Rosario czarne :D