Wpis z mikrobloga

Nigdy jeszcze nie miałem takich pieniążków na koncie, pierwsza praca na poważnie w zawodzie mija już prawie rok gdy pracuje jako programista może nie #programista15k ale i tak jestem dumny bo jeszcze niedawno uciekałem za granicę pracować by mieć pieniądze na studia bo ani rodzice ani nikt nie miał żeby mi pomóc a teraz żyje sobie na pełnym chillu pracując zdalnie i nie stresując się jutrem () #chwalesie
Rzeeznik13 - Nigdy jeszcze nie miałem takich pieniążków na koncie, pierwsza praca na ...

źródło: comment_1593104576PrxACwUIIhuklLMQIlK0yg.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@Horaccy: Ale się zesrałeś, niech się cieszy z kasy, co Ci tak zależy by się #!$%@?ć? Może dla Ciebie to nic, ale dla niego sporo i się cieszy i chce się anonimowo pochwalić, dostać plusika i fajnie. Co dalej? No życie, a co ma być xD
  • Odpowiedz
  • 3
@kurazjajami Życie w Warszawie jest trochę droższe niż teraz jak jestem w domu dzięki pandemii. Miesięcznie 2.5-3k. Wiadomo są różne losowe wydatki ich nie uwzględniam, ta górna granica jest jak byłem w Warszawie i się żywiłem głównie w firmie. Na mieszkanie wydaje 1200 z opłatami za media co pół roku.
  • Odpowiedz
@Taktojaaa: Jasna sprawa, nie pracuje w kraju, mam sporo powyżej średniej w EU, ale nigdy nie zrozumiem, po co i dlaczego miałbym udostępniać screeny z mojej strony bankowej? Co ma dać te pięć minut na portalu ze śmiesznymi obrazkami, jak bardzo dowartościuje się przed fake kolegami w internetach? To są kwestie, których nie rozumiem, stąd moje głębokie pytanie „ok, fajnie, ale co dalej”?
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13 mam ból dupy, bo mi dojście do takich oszczędności zajęło kilka lat. #!$%@? mnie to, że wasza branża jest tak nieproporcjonalnie dobrze oplacana. To nie jest sprawiedliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Horaccy: za bardzo wsiąkłeś w śmieszność wykopu, a zapomniałeś że op pisze na swoim blogu. Może pisać nawet o pogodzie 2 lata temu. I co? Nic. Ma do tego prawo w tym miejscu.

Takie posty obnażają nienawiść polaków do tematu pieniędzy. Średnio raz na miesiąc pojawia się tutaj wpis o zarobkach. Za każdym razem znajdzie się jakiś frustrat który nie chce wiedzieć że ktoś coś tam zarabia
  • Odpowiedz
@Taktojaaa: Na swoim blogu? Nie zauważyłem jakiegoś specjalnego tagu i proszę, nudzisz z tymi zarzutami o ból dupy, tylko niech ktoś mi przedstawi sens, chwalenia się przed randomami na wypoku, gdzie żyje z osobami, które maja większe zarobki i nikomu nie przechodzi przez myśl, by tworzyć o tym jakieś piękne posty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ta kwestia mnie zachwyca, nic innego i wymyśl coś innego, a nie
  • Odpowiedz