Wpis z mikrobloga

@KuwbuJ: Robisz podstawowy błąd, ze pracujesz w łóżku. Polecam zmienić ciuchy, ogarnąć się trochę i zmienić miejsce pracu, żebyś miał te dwie różne strefy: pracy i odpoczynku. Mi to trochę pomogło, ale tez już mam dość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lipathor @somskia Właśnie nie mam żadnego prawilnego biurka. Stolik w salonie ma 80 cm wysokości, a w kuchni mam tylko krzesła barowe przy blacie. Z tego co wiem zbyt szybko nie wrócę do biura, więc prawdopodobnie niebawem zaczną się schorzenia pleców. (,)
  • Odpowiedz
@KuwbuJ: Miałem podobnie, mieszkanie totalnie nieprzygotowane do pracy więcej niż 2-3 godziny dziennie. Po 2 tygodniach dla dobra swoich pleców zainwestowałem w biureczko z Ikei. Nie pamiętam dokładnej ceny ale w granicach 150 zł i komfort +1000. Polecam ten styl.
  • Odpowiedz
@KuwbuJ: Mnie jakoś szczególnie nie ciągnie do biura mimo, że teoretycznie wszystko jest tam przygotowane, biurka porozsuwane itd. Jednak nadal pustki są, bo większość ludzi jeszcze nie wróciła. Zgadałem się wstępnie z kumplem że wpadniemy na jeden dzień w przyszłym tygodniu zobaczyć jak to wygląda, czy jest z kim iść na kawę :D Poza tym pracuję w zespole, gdzie połowa osób siedzi w Gdańsku, więc dla nich i tak jestem zawsze
  • Odpowiedz
@KuwbuJ: Nawet mam dobre krzesło i biurko, ale plecy potrafią nawalać niezależnie od tego. Mogę polecić za to częste zmiany pozycji. Jak się kręcę i co trochę wstaję po coś, to plecy dają radę cały dzień.
  • Odpowiedz