Wpis z mikrobloga

@qmato: jeżeli pojawia się jako nieznane urządzenie na więcej niż 1 komputerze to jest szansa *domowymi sposobami aby znowu działał - ale danych nie odzyskasz i raczej już bym mu "nie ufał".

*domowe sposoby- flashowanie pena- programami z ruskich/chinskich forów, generalnie gra niewarta świeczki jeżeli masz spędzić x h na szukanie jak i czym to zrobić.
@drinkIT: Tak jest informacja, że jest to nieznane urządzenie i tak na 3 różnych komputerach.
Nie zależy mi danych, ale szkoda trochę mi tego pendrivea, ale jakbym miał się #!$%@?ć parę godzin z tym to też uważam, że gra nie warta świeczki.
ale szkoda trochę mi tego pendrivea,


@qmato: wyrzuć do elektrośmieci i zapomnij.
1) po wszelkich naprawach i tak będzie już mocno-niepewnym nośnikiem danych
2) wszelkie naprawy będą i tak warte 10x więcej niż nowy pendrive, nie warto tracić czasu.
@hrumque: po awatarze wnoszę, że serwis na poważnie.

Da się odratować telefon google pixel 1, wiszący w trybie edl? przed wizyta w serwisie komputery widziały go jako "Qualcomm HS-USB QDLoader 9008", po nie wiem w jakim stanie wrócił ale się nie udało naprawić bo nie przyjmował softu chociaż serwis ponoć miał(ja po x h szukania wymiękłem). generalnie jeżeli jest szansa i coś trzeba sprawdzić to telefon w ręce dostanę ;) bo